Середа, 21.02.24, 12:41 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 130
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 »

Матеріальне забезпечення в старості, в разі інвалідності або у випадку втрати годувальника є основною складовою системи соціального захисту населення та гарантується громадянам державою. Зазначені гарантії базуються на системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за рахунок внесків громадян, роботодавців, а також бюджетних і інших джерел.

Перехід від системи пенсійного забезпечення до системи пенсійного страхування є головною метою пенсійної реформи сьогодення.

Саме для забезпечення принципів пенсійного страхування для забезпечення персоналізації сплачених коштів, визначення індивідуального внеску громадянина в період своєї працездатності, управлінням Пенсійного фонду ведеться облік всіх застрахованих осіб і персоніфікований облік надходження страхових і єдиного внесків, забезпечується функціонування єдиного автоматизованого банку відомостей про застрахованих осіб.

В рамках роботи з формування та ведення реєстру застрахованих осіб, функціонування системи персоніфікованого обліку відомостей, створюються інформаційні передумови для визначення права на пенсійні виплати та їх розміру, в залежності від розміру заробітної плати/доходу і періоду страхового стажу, протягом якого сплачувались внески.

Адміністрація | Переглядів: 1373 | Додав: UPFU | Дата: 17.03.14

2014 рік – останній рік, коли за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» жінки можуть скористатися правом на призначення їм дострокової пенсії, що правда із зменшенням розміру. З  цього приводу, питання призначення дострокової пенсії жінкам будуть висвітлені першими в тематичних добірках матеріалів пенсійного забезпечення.

Відповідно до ст. 26 Закону, право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років. Водночас до 01.01.2015, право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилось 55 років, за наявності страхового стажу 30 років та за умови звільнення з роботи.  

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1794 | Додав: UPFU | Дата: 28.01.14

Перед органами Пенсійного фонду поставлені глобальні завдання щодо стабільної реалізації пенсійної реформи, формування поняття пенсії як особистого внеску громадян в своє майбутнє, становлення накопичувальної системи пенсійного страхування та інші.

Ці завдання виконуються поряд з повсякденною, кропіткою і напруженою роботою з призначення, перерахунків і виплати пенсій та акумулювання коштів до бюджету Пенсійного фонду. Черговий звітний період - 2013 рік - підтвердив, що Пенсійним фондом виконане його головне завдання: своєчасне і в повному обсязі здійснення пенсійних виплат.
Адміністрація | Переглядів: 1562 | Додав: UPFU | Дата: 21.01.14

Больше двенадцати тысяч населения нашего района являются нетрудоспособными в силу старости либо инвалидности, либо получают пенсию по потере кормильца. Государством гарантирован минимальный размер пенсии на уровне прожиточного минимума.  С 1 декабря 2013 года,  в соответствии с Законом Украины «О Государственном бюджете Украины на 2013 год», размер прожиточного минимума для лиц, потерявших трудоспособность, увеличен до 949 грн. Будут ли, в связи с этим, увеличены пенсионные выплаты?

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1974 | Додав: UPFU | Дата: 16.12.13

    З 1 грудня 2013 року управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському
районі проведені перерахунки пенсій, в зв’язку із зміною прожиткового мінімуму для осіб,
які втратили працездатність, відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2013 рік».Перерахунок пенсій проведений шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок,додаткових пенсій, підвищень, компенсаційних виплат та визначення права на щомісячну державну адресну допомогу.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1399 | Додав: UPFU | Дата: 28.11.13

       Пенсійний фонд України здійснює виплату пенсій як через поштові відділення, так і через установи банків. На даний час в Кам”янсько-Дніпровському районі на обліку знаходиться більше 12 тисяч пенсіонерів, з них послугами відділень: "ПриватБанка”, "Ощадбанка”, "Українського інноваційного банка”, "МетаБанка” та  "Райффайзен Банк Аваль”, користуються  майже  40 % ..
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1445 | Додав: UPFU | Дата: 20.11.13

Піклування про своє майбутнє, знати свої права, контролювати їх виконання – не тільки право, а й обовязок кожного громадянина.

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі приймається активна участь в «Місячнику добровільної легалізації зайнятості». Мешканцям району, роз’яснюється про основні чинники, що визначають розмір пенсії є стаж роботи та розмір заробітної плати, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На сьогодні від 40 до 50 відсотків заробітної плати виплачується працівникам за різними тіньовими схемами, адже не секрет – деякі роботодавці нараховують на рівні, нижчому від законодавчо встановленого, або нелегально видають готівкою, не роблячи при цьому жодних відрахувань з цих сум.
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1405 | Додав: UPFU | Дата: 17.10.13

З початком навчального року, в Кам’янсько-Дніпровському районі розпочалися традиційні зустрічі спеціалістів Пенсійного фонду з учнями одинадцятих класів шкіл міста і району.

13 вересня начальником управління О.Цигрик проведена зустріч в рамках Дня відкритих дверей для молоді, роз’яснені можливості добровільної участі в системі пенсійного страхування на період студентства, пропозиції Пенсійного фонду щодо добору абітурієнтів для вступу до вищих навчальних закладів, з якими укладені договори про педагогічне співробітництво. Школярі, майбутні студенти, проявили щиру зацікавленість в обговорені запропонованих питань. 


Адміністрація | Переглядів: 1549 | Додав: UPFU | Дата: 13.09.13

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024