Четвер, 21.09.23, 10:06 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016

НА ТЕРИТОРІЇ КАМ’ЯНСЬКО – ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ

Пенсійне забезпечення.

Станом на 1 квітня 2016 року в управлінні перебуває на обліку                                  11749 пенсіонерів.

Протягом січня - березня 2016 року виплачено 42,4 млн. грн. пенсій і грошової допомоги. Сформовані і виплачені за разовими дорученнями 526,1 тис. грн. допомоги на поховання 178 особам, 76,0 тис. грн. недоотриманої пенсії 59 особам.

Впродовж року призначено 60 нових пенсій, перераховано з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) – 67 пенсій, 4 особам призначено пенсію за особливі заслуги перед Україною.

З 1 березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.2005  № 713 "Про внесення змін до п.7 Порядку призначення і виплати пенсій за вислугу років працівникам льотно – випробного складу цивільної авіації проведено перерахунок по 2 пенсійним справам.

Середній розмір пенсії станом на  01.04. 2016 року становить 1399,87 грн., що на 102,52 грн. більше ніж рік тому.

Станом на 01.04.2016 року залучено 4882 пенсіонера до обслуговування в банках або 42,3 % загальної кількості одержувачів, за рахунок чого розрахункова економія коштів склала 289,0 тис. грн.

 

Виконання планових показників з мобілізації коштів.

 

Першочерговими завданнями в роботі  управління були і залишаються забезпечення максимально можливих надходжень, як власних коштів, так і єдиного соціального внеску.

 З початку року від платників Кам’янсько - Дніпровського району мобілізовано власних  коштів (з урахуванням частини єдиного внеску, розподіленої на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування) в сумі       7,2 млн.грн., що становить 97,8 % планових  призначень.

Планові показники по надходженню власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд, за січень – березень 2016 року виконано на 101,3 %, до бюджету Пенсіонного фонду, що формується на території району, надійшло коштів в сумі 61,8 тис. грн..

Найбільшу питому вагу в доходній частині бюджету складають  надходженнями бюджетних установ району – 56,3% та надходження сільськогосподарських підприємств – 22,3 %, решта – 21,4% сплачується  підприємствами малого бізнесу та приватними підприємцями.

 

 

Погашення заборгованості.

 

Станом на 01.04.2016 року управлінням обліковується заборгованість по сплаті страхових внесків в сумі 203,4 тис. грн., з якої 91,2 % або 192,3 тис. грн. рахується за ДП «СГП «Запорізьке».

 

Показники

Станом на 01.01.2016

Станом на 01.04.2016

Відхилення

(+;-)

%

Заборгованість по платежах до бюджету ПФУ

195,3

210,8

+ 15,5

107,9

- заборгованість зі сплати страхових внесків, всього

7,4

7,4

-

-

в т.ч. борг банкрутів та безнадійний

7,1

7,1

-

-

- заборгованість з відшкодування пільгових пенсій

187,9

203,4

+ 15,5

107,9

 

Заходами примусового стягнення охоплено 100% заборгованості зі сплати страхових внесків, своєчасно невідшкодованих витрат на виплату і доставку пільгових пенсій.

В судовому порядку позови на користь управління задоволені, на виконанні у відділі ДВС перебуває 7 виконавчих листів на суму 107,3 тис. грн., разом з тим, надходження від заходів примусового стягнення відсутні.

 

Ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування

 

У відповідності до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечено обробку первинної звітності та ведення Державного реєстру застрахованих осіб.

Основним джерелом наповнення реєстру застрахованих осіб є звітність страхувальника. Незважаючи на те, що функцію прийому звітності, покладено на органи фіскальної служби, управлінням  контролюється правильність подання звітів та наповнення Державного реєстру застрахованих осіб, постійно надаються консультації щодо заповнення звітів з питань, які відносяться до компетенції Фонду.

Управлінням щомісяця обробляється більше 300 звітів страхувальників, що містять відомості про 4,4 тис. застрахованих осіб. За 1 квартал 2016 року щомісячна кількість отриманих звітів та кількість застрахованих осіб, за яких подані персоніфіковані відомості зменшилась на  9 звітів та 69 осіб.

Протягом 1 кварталу 2016 року управлінням проведено 12 документальних перевірок порядку нарахування, обчислення та строків сплати страхових внесків, достовірності індивідуальних даних застрахованих осіб. За результатами 6 перевірок встановлена недостовірність поданих відомостей по 25 особам, внесені 6 приписів про усунення порушень.

З початку року із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру видано  464 розгорнутих виписок для призначення (перерахунку) пенсій, 110 довідок громадянам.

 

 

Організація прийому та обслуговування громадян

за принципом «єдиного вікна».

 

Обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом „єдиного вікна”, з початку року звернулись 1448 осіб. Здебільшого звернення громадян стосуються консультацій з приводу права на призначення пенсії, необхідності надання та правильності оформлення документів, третину звернень складає прийом документів для призначення (перерахунку) пенсій, виплати допомоги на поховання. 

На щоденну “гарячу лінію”  протягом січня – березня 2016 року звернулось 87 осіб. Більшість питань, з якими зверталися громадяни за телефоном „гарячої” лінії стосувались пенсійного забезпечення, зокрема права і умов призначення пенсії (34%), утримання та відрахування з пенсії (8%), роз’яснення діючого пенсійного законодавства (17%), фінансування та уточнення дати виплати (41%) тощо.

Успішно функціонує власний веб-сайт, з матеріалами якого в цьому році ознайомились 1952 відвідувача. Запроваджена можливість дистанційних консультацій за допомогою програми «Skape» (kdnpfu12), звернень не було.

Управлінням проведена 1 співбесіда – заняття в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера» на яких отримали консультації 8 осіб.

Для забезпечення потреби громадян з обмеженими фізичними можливостями в отриманні інформації і спілкуванні, управлінням здійснюються «дзвінки ввічливості» (18 осіб), привітання з Днем народження та іншими датами - 12 осіб, надані консультації за телефоном 25 особам, щомісячно відвідуються особи з обмеженими фізичними можливостями внаслідок старості або хвороби на дому, за місцем проживання, з початку року зустрічі проведені з 3 особами.

Інформування населення району

 

Намагаючись попередити необхідність пенсіонерів особисто звертатися до управління для отримання консультацій, пояснень тощо, управлінням проводиться широка інформаційно – роз’яснювальна робота. Протягом січня – березня 2015 року управлінням проведені 3 зустрічі в трудових колективах району, 3 зустрічі за місцем проживання громадян, організовано проведення 3 виїзних прийомів в сільських радах району, 6 особам направлені СМС- повідомлення про розмір пенсії. Проведено 1 семінар з представниками підприємств району, 3 засідання „круглого столу” з представниками банківських установ, 1 нарада із соціальними партнерами, 1 зустріч в рамках Дня відкритих дверей для молоді. В зазначених заходах взяли участь 170 громадян.

У засобах масової інформації, місцевих газетах району «Новини дня» та «Знамя труда», на радіо «Кам’янка» оприлюднені 5 статей. Виготовлено 1 буклет щодо порядку та умов призначення пенсій за вислугу років освітянам.

 

Забезпечення конституційного права на звернення громадян.

 

Реалізуючи вимоги Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указів та доручень Президента України, нормативно-правових актів Уряду управлінням систематично здійснюються заходи щодо створення належних умов для обслуговування громадян, забезпечення якісного та своєчасного розгляду їх звернень.

За 1 квартал 2016 року з різних питань діяльності Пенсійного фонду, до управління з усними особисто і за телефоном та з письмовими зверненнями звернулись 1574 особи. В тому числі прийнято і розглянуто 7 письмових звернень від заявників з різних питань пенсійного забезпечення. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість письмових звернень зменшилась майже у 3 рази, в зв’язку з відсутністю типових звернень державних службовців за перерахунком пенсії. Всі звернення індивідуальні, колективних не має. Повторні звернення відсутні. Відповіді на звернення надані по суті, в установлені законодавством строки.

 

 

НА ТЕРИТОРІЇ ВЕЛИКОБІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ

 

Пенсійне забезпечення.

Станом на 1квітня 2016 року на обліку перебуває 2509 пенсіонерів Великобілозерського району. Середній розмір пенсії станом на 01.04.2016 1423,34 грн., що на 90,59 грн. більше ніж рік тому.

Протягом січня - березня 2016 року виплачені 10,5 млн. грн. пенсій і грошової допомоги, видатки на пенсійні виплати збільшились в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 216,1 тис. грн. (1,9 %).

Впродовж I кварталу 2016 року призначено 20 нових пенсій, перераховано з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) – 21 пенсію, 2особам призначено пенсію за особливі заслуги перед Україною. За разовими дорученнями виплачені 81,8 тис. грн. допомоги на поховання 32 осіб, 19,3 тис. грн. недоотриманої пенсії 13 осіб.

За I квартал 2016 року управлінням перевірені 8 довідок про заробітну плату та пільговий стаж, наданих підприємствами для призначення (перерахунку) пенсій. За результатами перевірок порушень не виявлено.

Станом на 01.04.2016 до обслуговування в банківських установах залучено 504 пенсіонера району (20,1 % загальної кількості одержувачів), за рахунок чого розрахункова економія коштів склала 35,2 тис. грн.

 

Виконання планових показників з мобілізації коштів.

Першочерговими завданнями в роботі були і залишаються забезпечення максимально можливих надходжень, як власних коштів, так і єдиного соціального внеску. Протягом I кварталу 2016 року від платників Великобілозерського району мобілізовано власних коштів (з урахуванням частини єдиного внеску, розподіленої на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування) в сумі 2187,2 тис.грн., порівняно з минулим роком їх обсяги зменшились на 1118,3 тис.грн. (33,8 %). Надходження до Фонду зменшилися в зв’язку зі зменшенням ставки єдиного внеску, а також звільненням, на підставі Закону України від 12.11.2015 № 802-VIII” Про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування”, сільськогосподарських товаровиробників від відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

Планові показники по надходженню власних коштів, які адмініструє Пенсійний фонд за січень – березень 2016 року виконано на 102 %, до бюджету Пенсійного фонду району надійшло 6,8 тис. грн.

Найбільшу питому вагу в доходній частині бюджету складають  надходженнями бюджетних установ району 51,8%, надходження сільськогосподарських підприємств 37,0%, решта 11,2% сплачується  підприємствами малого бізнесу та приватними підприємцями.

 

Погашення заборгованості.

Станом на 01.04.2016 за платниками Великобілозерського району заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених із зниженням пенсійного віку, заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску за період його адміністрування Пенсійним фондом не обліковується. Заборгованість з відшкодування пільгових пенсій 3 підприємств (СВК "Росія", ПАТ"Агрофірма"Гюнівська",ПрАт Монтаж-Сервіс), що існувала на початок року в сумі 322,8 тис. грн. списана на підставі Закону України від 12.11.2015 № 802-VIII” Про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування”.

 

Ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування

У відповідності до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування», забезпечено обробку первинної звітності та ведення Державного реєстру застрахованих осіб.

Основним джерелом наповнення реєстру застрахованих осіб є звітність страхувальника. Незважаючи на те, що функцію прийому звітності, покладено на органи фіскальної служби, управлінням контролюється правильність подання звітів та наповнення Державного реєстру застрахованих осіб, постійно надаються консультації щодо заповнення звітів з питань, які відносяться до компетенції органів Пенсійного фонду.

Управлінням щомісяця обробляється більше ніж 100 звітів страхувальників, що містять відомості про 1,3 тис. застрахованих осіб. За I квартал 2016 року  щомісячна кількість отриманих звітів та кількість застрахованих осіб, за яких подані персоніфіковані відомості зменшилась на 29 осіб по чотирьох сільськогосподарських товаровиробниках.

Протягом I кварталу 2016 року із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру видано 86 розгорнутих виписок для призначення (перерахунку) пенсій, 340 довідок громадянам, які звернулись особисто.

 

Організація прийому та обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

Обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом „єдиного вікна”, за I квартал 2016 року звернулись 776 осіб. Здебільшого звернення громадян стосуються консультацій з приводу права на призначення пенсії, необхідності надання та правильності оформлення документів, третину звернень складає прийом документів для призначення (перерахунку) пенсій, виплати допомоги на поховання. На щоденну “ гарячу лінію”  протягом січня – березня 2016 року звернулось 124 особи.

Для забезпечення потреби громадян з обмеженими фізичними можливостями в отриманні інформації і спілкуванні, управлінням здійснюються «дзвінки ввічливості» та  привітання з Днем народження та іншими датами - 8 особам,  щомісячно відвідуються особи з обмеженими фізичними можливостями внаслідок старості або хвороби на дому, за місцем проживання, з початку року зустрічі проведені з 2 особами.

 

Інформування населення району

Намагаючись попередити необхідність пенсіонерів особисто звертатися для отримання консультацій, пояснень тощо, управлінням проводиться широка інформаційно – роз’яснювальна робота. Протягом січня – березеня 2016 року управлінням проведені 6 зустрічей в трудових колективах району (присутні 117 осіб), 6 зустрічей за місцем проживання громадян (присутні 81 особа), 9 особам направлені СМС-повідомлення про отримання пенсійного посвідчення.

З представниками підприємств району проведений семінар (присутні 34 особи), відбулася зустріч в рамках Дня відкритих дверей для молоді (27 осіб), виготовлені листівки щодо змін в пенсійному забезпечені з 01.01.2016 (70 шт.).

 

Забезпечення конституційного права на звернення громадян.

Реалізуючи вимоги Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указів та доручень Президента України, нормативно-правових актів Уряду управлінням систематично здійснюються заходи щодо створення належних умов для обслуговування громадян, забезпечення якісного та своєчасного розгляду їх звернень.

За I квартал 2016 року з різних питань діяльності Пенсійного фонду, з усними особисто та з письмовими зверненнями звернулись 15 осіб. Всі звернення індивідуальні, колективних не має. Повторні звернення відсутні. Відповіді надані по суті.

 

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (29.04.16)
Переглядів: 2098
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2023