Понеділок, 20.05.24, 11:14 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов’язаних з корупцією правопорушенням, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів в Кам'янсько-Дніпровському об'єднаному управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області за 2016 рік

Запроваджений моніторинг змін та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність органів Пенсійного фонду України, для виявлення прогалин та недоліків, що можуть сприяти втягненню працівників управління в корупційну та злочинну діяльність.

Більшість звернень громадян вирішуються одразу, адміністративні окардження не були.

Затверджені Положення про структурні підрозділи та посадові інструкцій працівників управлінця з метою конкретизації завдань та функцій підрозділів, визначення розподілу службових повноважень, що забезпечують взаємний контроль за прийняттям рішень (здійснення операцій) з 01.04.2016. (наказ управління від 01.04.2016 №3)

Продовжено аналітичну роботу, увага керівників структурних підрозділів звернута на необхідність визначення повноти та своєчасності реалізації управлінням повноважень (прийняття рішень, виявлення фактів бездіяльності/незаконних рішень, дій).

Анкетування громадян в управлінні запроваджено, в опитувані взяли участь 49 відвідувачів, узагальнення і оприлюднення інформації  здійснено в липні поточного року.

Розміщено на інформаційних стендах і веб-сайті управління звіт про виконання заходів щодо запобігання і протидії корупційних проявів. Особи, притягнуті до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень відсутні.

Постійно відслідковуються публікації в засобах масової інформації, в тому числі електронних, щодо діяльності Кам'янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у сфері анти корупційної політики. Негативні публікації відсутні.

Продовжено роботу тематичної прямої лінії „Запобігання та протидія корупції"', протягом 2016 року проведено 4 лінії, звернень не було

Забезпечено вільний доступ громадськості до інформації. Протягом 2016 року управлінням проведені 20 зустрічей в трудових колективах району (присутні 393 особи), 23 зустрічі за місцем проживання громадян (присутні 290 осіб), 103 особам направлені СМС-повідомлення про розмір пенсії. Проведені 7 семінарів з представниками підприємств району (присутні 57 осіб), 14 засідань „круглого столу” з представниками банківських установ (110 осіб), 7 нарад із соціальними партнерами (80 осіб), за результатами яких підписані Угоди про співробітництво, 6 зустрічей в рамках Дня відкритих дверей для молоді (155 осіб), 1 зустріч зі студентами (13 осіб), виготовлені 1 буклет щодо порядку та умов призначення пенсій за вислугу років освітянам (30 шт.), листівки щодо перерахунку пенсій з 01.05.2016, зміни в пенсійному забезпечені внутрішньо переселених громадян, легалізації заробітної плати (60шт), актуальні питання пенсійного забезпечення внутрішньо-переміщених осіб (30 шт.), зміни в порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску (40 шт), порядок обчислення страхового стажу (30 шт), щодо виплати пенсій у грудні за січень 2017 року (20 шт). У засобах масової інформації, місцевих газетах Кам’янсько-Дніпровського району «Новини дня» та «Знамя труда», на радіо «Кам’янка» оприлюднені 20 статей. Для розміщення на веб-сайті ГУ ПФУ в Запорізькій області направлені 6 інформацій на сайтах районних державних адміністрацій та Кам’янсько-Дніпровської районної ради розміщені матеріали про зміни в пенсійному забезпечені, щотижня на них оприлюднюється інформація про стан фінансування виплати пенсій в межах виплатного періоду. 

Доступ громадськості до інформації управління забезпечений, зокрема з питань ведення господарської діяльності та використання бюджетних коштів (щоквартальне внесення інформації до реєстру Е-дата по господарським договорам) та закупівлі послуг щодо виплати і доставки пенсій.

Регламентування здійснення операцій з 01.04.2016 підлягало оновленню, обсяги прав доступу користувачів до електронних баз даних та інформаційних систем додержання порядку доступу до інформації постійно контролюються

В управлінні практикуються проведення навчань в структурних підрозділах управління за участю працівника юридичної служби, 21 особа взяла участь в селекторних семінар-нарадах, проведені 2 семінари з працівниками з питань антикорупційного законодавства та порядку і строків подання декларацій.

Протягом 2016 року проведена перевірка додержання посадовими особами управління вимог щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

28 та 29 березня прийняті декларації 30 осіб облікового штату управління, 2 осіб звільнених в 2015 році, 1 особою декларація не подана, в зв’язку з проходженням строкової служби.

Оприлюднення інформації про закупівлі та використання коштів Пенсійного фонду України, передбаченої законами України «Про здійснення державних закупівель», «Про відкритість використання публічних коштів» здійснюється в установленому порядку

Кам'янсько – Дніпровське об’єднане управлінням Пенсійного фонду України в районі здійснює моніторинг процедур закупівель за державні кошти. В 2016 році закінчена одна тендерна процедура по закупівлі послуг з використанням електронної системи закупівель

Постійно контролюється потреба та фінансування пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об'єкти з виплати та доставки пенсій       

 

 

 

 

 

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (13.01.17)
Переглядів: 2131
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024