Субота, 13.04.24, 10:41 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

У категорії матеріалів: 32
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

З 1 травня 2016 року набрав чинності новий Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889. Цим Законом, ст.90, визначене загальне правило пенсійного забезпечення державних службовців, а саме пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

Разом з тим, пунктами 10 та 12 Прикінцевих та перехідних положень               Закону № 889 передбачено право окремих державних службовців на призначення пенсії за віком відповідно за спеціальними нормами про державну службу, тобто відповідно до ст. 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723.

До таких осіб, тобто які мають право на призначення пенсії за віком відповідно до спеціальних норм законодавства про державну службу, після досягнення пенсійного віку та при наявності необхідного страхового стажу відносяться

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2760 | Додав: UPFU | Дата: 22.12.16

Сегодня уже полностью закончена выплата пенсий мая месяца. Общий объем выплаченных средств по двум Каменско-Днепровскому и Великобелозерскому составил 20,8 млн. грн., что на 400 тысяч больше по сравнению с апрелем.  Увеличение связано с тем, что в мая текущего года пенсионеры получили пенсии, пересчитанные с учетом повышения прожиточного минимума для нетрудоспособных граждан.
В соответствии с Законом Украины «О государственном бюджете на 2016 год», с 1 мая прожиточный минимум для нетрудоспособных возрос с 1074 грн. до 1130 грн., в связи с чем органами Пенсионного фонда проведен перерасчет пенсий, а также надбавок, и повышений, размеры которых определяются,

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1979 | Додав: UPFU | Дата: 31.05.16

Починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.
Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1961 | Додав: UPFU | Дата: 31.05.16

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», органами Пенсійного фонду України призначаються і виплачуються пенсії за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника.

Право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Для деяких категорій працівників, відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення», передбачена можливість призначення пенсії за віком за вислугу років, тобто при наявності спеціального стажу роботи із зниженням визначеного (60 років) пенсійного віку. 

Вислуга років — це особливий вид спеціального стажу окремих категорій працівників, який передбачає пільгове пенсійне забезпечення у зв’язку з утратою професійної працездатності й виходом на пенсію до настання віку, який дає право на пенсію за віком. Пенсія призначається як             компенсація втраченої працездатності за професією.

Перелік закладів і установ освіти, охорони здоров'я та соціального захисту і посад, робота на я

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2470 | Додав: UPFU | Дата: 22.03.16

Постійне підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності відповідних послуг – основні пріоритети в роботі Пенсійного фонду України.

         Саме тому протягом 2015 року Фонд працював над створенням централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи. Головною метою її створення є запровадження автоматизованої обробки даних та документів із забезпеченням максимальної доступності громадян до послуг, які надає Пенсійний фонд, незалежно від місця їхнього проживання.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1415 | Додав: UPFU | Дата: 17.11.15

Управління Пенсійного фонду в Кам’янсько-Дніпровському районі, в рамках проведення роботи з майбутніми пенсіонерами роз’яснює зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

З 1 січня 2016 року для обчислення пенсії має використовуватися заробітна плата виключно після 01.07.2000 та виключно за даними Реєстру застрахованих осіб. До кінця поточного року, а для осіб, які не мають 60 місяців страхового стажу і після, для підтвердження заробітної плати, з якої обчислюється пенсія, можна подавати довідку про заробітну плату (дохід) до 1 липня 2000 року. Але ці довідки потребують обов’язкової перевірки органами Пенсійного фонду, про що і внесені зміни до Порядку. Тобто, отримавши довідку про заробітну плату для обчислення пенсії, органи Пенсійного фонду мають пра­во перевірити відповідність сум заробітку у довідці сумам, зазначеним у первинних документах, на підставі яких її видано, та сплату з цих сум відповідних внесків.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1325 | Додав: UPFU | Дата: 28.10.15

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік» (із змінами), з 1 вересня поточного року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для осіб, які втратили працездатність встановлений у розмірі 1074 гривні. До осіб, які втратили працездатність відносяться зокрема і пенсіонери за віком, в разі настання інвалідності або в зв’язку із втратою годувальника. В зв’язку із змінами (підвищення прожиткового мінімуму з попереднього півня в 949 гривень на 125 гривень, до 1074), пенсіонерів очікує підвищення пенсій.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1814 | Додав: UPFU | Дата: 28.09.15

Пенсія — щомісячна виплата в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, яку отримує особа в разі досягнення нею пенсійного віку чи визнання її інвалідом, або отримують члени її сім'ї у визначених Законом випадках.

Призначений розмір пенсії є гарантованою державою виплатою і, за загальним правилом, не може бути зменшений. Разом з тим, у випадках передбачених Законом, до виплати громадянин отримує менше, що викликає відповідні запитання.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2749 | Додав: UPFU | Дата: 17.08.15

       Умови набуття права, порядок визначення розмірів пенсійних виплат, види пенсійних виплат, пенсійний вік чоловіків та жінок визначаються виключно Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Разом з тим, порядок та умови пенсійного забезпечення певного кола громадян визначалися так званими “спеціальними” законами: „Про державну службу”, „Про прокуратуру”, „Про судоустрій і статус суддів”, „Про статус народного депутата України”, „Про Кабінет Міністрів України”, „Про судову експертизу”, „Про Національний банк України”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про дипломатичну службу”, Податкового кодексу України,  Митного кодексу України, Положення про помічника - консультанта народного депутата України.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1333 | Додав: UPFU | Дата: 30.07.15

З 01.01.2015 набули чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» щодо розміру пенсійної виплати по втраті годувальника не менше 70% грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Пенсії в зазначених розмірах, обчислюються непрацездатним членам сім’ї:

1. загиблих (померлих) військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1628 | Додав: UPFU | Дата: 27.01.15

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024