Понеділок, 20.05.24, 10:31 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 130
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 »

З 01.01.2015 набули чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» щодо розміру пенсійної виплати по втраті годувальника не менше 70% грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Пенсії в зазначених розмірах, обчислюються непрацездатним членам сім’ї:

1. загиблих (померлих) військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1633 | Додав: UPFU | Дата: 27.01.15

Управління Пенсійного фонду України в

Камянсько-Дніпровському районі

О Г О Л О Ш У Є    К О Н К У Р С

на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста-програміста відділу з призначення пенсій

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  вища (економічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Адміністрація | Переглядів: 1257 | Додав: UPFU | Дата: 05.01.15

Особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, відповідно до постанови КМУ від 05.11.2014 № 637 призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюються за місцем їх перебування на обліку.

Адміністрація | Переглядів: 1447 | Додав: UPFU | Дата: 08.12.14

Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Для утвердження поваги та довіри до права, вже традиційною стала всеукраїнська акція «Тиждень права».

Управління Пенсійного фонду, долучившись до проведення тижня права, намагається всебічно, в доступній формі інформувати населення з питань, що стосуються політики держави в сфері пенсійного забезпечення, постійно працює над підвищенням рівня правової культури та освіти серед населення, сприяє громадянам в реалізації їх прав і законних інтересів.

Адміністрація | Переглядів: 1641 | Додав: UPFU | Дата: 04.12.14

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Управлінням Пенсійного фонду щомісячно здійснюється виплата пенсій 6676 таким пенсіонерам, 272 з яких працюють, діє низка заходів з обслуговування осіб похилого віку, забезпечення їх потреби в спілкуванні і отриманні інформації. Громадяни можуть скористатися послугами особистих виїзних прийомів по селах району, виїздом спеціалістів управління додому, за місцем проживання, надання консультацій за телефоном «гарячої» лінії 2 18 15, за допомогою програми SKYPE в мережі Інтернет (kdnpfu12).

Колектив управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі бажає всім миру, добра, міцного здоров’я, довголіття та злагоди у душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!

     Начальник управління                                                                              О.Цигрик

Адміністрація | Переглядів: 1525 | Додав: UPFU | Дата: 30.09.14

Інформаційна робота управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі спрямована на системне формування громадської думки щодо залежності майбутнього пенсійного забезпечення від легальної зайнятості і рівня заробітної плати сьогодення.

В рамках спільного з різними службами району семінару, організованому для фізичних осіб – підприємців 19 вересня поточного року, начальником управління О.Цигрик наголошено на залежності наявності і показників страхового стажу та пенсійних виплат від показників офіційної заробітної плати, легальної зайнятості та сплати єдиного внеску, безумовної необхідності надання звітності про нарахування і сплату єдиного внеску фізичними особами – підприємцями та особами, які беруть добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, роз’яснені умови і порядок призначення пенсій громадянам, які займаються підприємницькою діяльністю, надання підтверджуючих документів за період підприємництва до 01 січня 2004 року.

Адміністрація | Переглядів: 1310 | Додав: UPFU | Дата: 22.09.14

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі щомісячно виплачується більше 16 млн. грн. пенсій і грошової допомоги, на обліку перебуває майже 12 000 пенсіонерів, середньомісячний розмір пенсійної виплати в районі складає 1269,69 грн.

На розмір пенсійної виплати поряд з основними показниками по страховому стажу і заробітку, впливає факт працевлаштування особи. Статус працюючих пенсіонерів мають і фізичні особи – підприємці.

Адміністрація | Переглядів: 1556 | Додав: UPFU | Дата: 04.09.14

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024