Середа, 21.02.24, 2:53 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 130
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 »

16 жовтня 2012 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 5455-УІ «Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо сплати єдиного внеску», який набирає чинності з 1 січня 2013 року.

Закон передбачає удосконалення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та змінює пропорції розподілу єдиного внеску, що дає можливість зменшити кількість платіжних документів, які формуються платником для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

На сьогодні в органах Пенсійного фонду України відкрито 88 рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування залежно від категорій платників та класів професійного ризику виробництва, визначених Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Залежно від видів виплат, які нараховуються, один роботодавець нині формує від двох до семи платіжних документів.

Законом України № 5455-УІ змінено розподіл єдиного внеску за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, що дасть можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування одним платіжним дорученням. Це відчутно спрощує механізм їхніх розрахунків зі сплати єдиного внеску.

З метою реалізації Закону України № 5455-УІ органами Пенсійного фонду України з 1 січня 2013 року будуть відкриті нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.
Доходи | Переглядів: 2222 | Додав: UPFU | Дата: 28.11.12

У Пенсійному фонді України працює контакт-центр, в якому за безкоштовним багатоканальним телефонним номером 0-800-503-753  громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання щодо пенсійного забезпечення.

 

Контакт-центр Пенсійного фонду України працює:

робочі дні з 9.00 до 18.00 год.

субота, неділя – вихідний день.

 

Для мешканців усіх регіонів України дзвінки зі стаціонарних телефонів до контакт-центру є безкоштовними

Адміністрація | Переглядів: 1712 | Додав: UPFU | Дата: 28.11.12

БОРЖНИКИ ДО БЮДЖЕТУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

В КАМ"ЯНСЬКО-ДНІПРОВСЬКОМУ РАЙОНІ

 Відповідно до ст.46 Конституції України громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у старості та в інших випадках, передбачених законом.

Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.

Несплата боржником коштів спричинює матеріальну шкоду державі, в особі Пенсійного фонду України та позбавляє права громадян на соціальний захист.

Слід пам'ятати, що тільки принципова думка і постійний контроль громадськості може вплинути на недбайливих платників. Тільки єдина спільність найманих працівників може визначити матеріальне благополуччя і нинішніх пенсіонерів і своє власне надалі .....

Читати далі....

 


 

 

Доходи | Переглядів: 1987 | Додав: UPFU | Дата: 07.10.12

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Камянсько – Дніпровському районі за перше півріччя 2012 року

 Результативність роботи Пенсійного фонду передусім оцінюється громадянами за такими критеріями як регулярність та вчасність виплати пенсій з урахуванням їх підвищень.  Тому,  вся організаційна, фінансово – економічна і правова робота нашого управління була спрямована на виконання планових показників та заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження в життя президентської Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава.

Адміністрація | Переглядів: 2198 | Додав: UPFU | Дата: 31.07.12

Кабинетом Министров Украины 23 апреля текущего года принято постановление   №327 «О повышении уровня социальной защиты населения», направленное  на выполнение социальных инициатив Президента Украины.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 3467 | Додав: UPFU | Дата: 16.05.12

Для 14 мільйонів українських пенсіонерів сьогодні є два способи одержання пенсії – по пошті та у відділеннях або банкоматах банків. І хоча пошта має кілька переваг перед банками (мається на увазі більш розгалужена мережа і можливість доставки пенсії пенсіонерам додому), банки з кожним роком роблять своїми клієнтами все більше пенсіонерів. На даний час в Кам”янсько-Дніпровському районі на обліку знаходиться 12361 пенсіонера, з них послугами 5 банківських відділень, таких як: "ПриватБанк”, "Ощадбанк”, "Український інноваційний банк”, "МетаБанк та  "Райффайзен Банк Аваль, користуються  4271 пенсіонер, що становить 35 відсотків від загальної  кількості. За 2011 рік чисельність отримувачів зросла на 332 пенсіонера. Серед них чимало громадян, яким нещодавно призначили пенсію. Ця категорія людей більш активна, багато хто з них після виходу на пенсію продовжує працювати.           
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2372 | Додав: UPFU | Дата: 26.03.12

В сьогоднішньому номері ми торкнемося  питань , які найчастіше виникають під час спілкування з пенсіонерами  на "гарячій лінії” , яка діє в управлінні у щоденному режимі та пропонуємо відповіді на них.
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 17379 | Додав: UPFU | Дата: 26.03.12

З 1 січня 2012 року фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності, особи, які забезпечують себе роботою самостійно, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Звіт подається до 1 квітня 2012 року.
Персоніфікація | Переглядів: 5109 | Додав: UPFU | Дата: 15.03.12

Управління Пенсійного фонду України в Камянсько-Дніпровському районі Запорізькій області доводить до Вашого відома, що на сьогоднішній день  у 9-ти з 10-ти громадян, що представили документи для первинного призначення пенсії, документи (трудова книжка, довідки про заробітну плату, пільговий стаж роботи та ін.) не відповідають вимогам діючого законодавства України і потребують доопрацювання.
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1928 | Додав: UPFU | Дата: 25.01.12

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ!

 

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області у грудні 2011 року проводяться тематичні прямі лінії:

 

Адміністрація | Переглядів: 1826 | Додав: UPFU | Дата: 02.12.11

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024