Неділя, 14.07.24, 6:41 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

«Коротко про головне: пенсійне забезпечення, підсумки і перспективи…»

Перед органами Пенсійного фонду поставлені глобальні завдання щодо стабільної реалізації пенсійної реформи, формування поняття пенсії як особистого внеску громадян в своє майбутнє, становлення накопичувальної системи пенсійного страхування та інші.

Ці завдання виконуються поряд з повсякденною, кропіткою і напруженою роботою з призначення, перерахунків і виплати пенсій та акумулювання коштів до бюджету Пенсійного фонду. Черговий звітний період - 2013 рік - підтвердив, що Пенсійним фондом виконане його головне завдання: своєчасне і в повному обсязі здійснення пенсійних виплат.

Протягом року управлінням виплачено 182,1 млн. грн. пенсій, 1,6 млн. грн. допомоги на поховання, призначено 457 нових пенсій, 15 пенсій за особливі заслуги перед Україною, здійснені 1002 індивідуальних перерахунків пенсій у зв'язку з постановкою на облік, поновленням виплати, доданням стажу, зміною заробітку. З 1 січня та 1 грудня 2013 року проведені масові перерахунки пенсій, пов’язані із зміною прожиткового мінімуму, решта перерахунків проведені у зв’язку із ростом середньомісячного заробітку за минулий рік (з 1 березня), для забезпечення ветеранів війни (з 1 травня), законодавчих змін тощо. Проводиться робота по збору і попередньому опрацюванню документів для встановлення пільгового стажу громадян, які працювали на підприємствах, що ліквідовані без правонаступника.

Середній розмір пенсійної виплати порівняно з початком року зріс на 52,42 грн. і складає  1250,80 грн. Загальний обсяг виплачених коштів в 2013 році перевищив витрати попереднього 2012 року на 11,7 млн. грн.

На обліку перебуває 12135 отримувачів пенсій, з них 81,6 % отримують пенсії за віком. Мінімальні пенсії на рівні прожиткового мінімуму отримують 538 пенсіонерів, майже третину 29% складають одержувачі пенсії в розмірі 1200 гривень.

 Зобов’язання щодо забезпечення виплати пенсій і грошової допомоги виконуються за рахунок законодавчо визначених джерел доходів, зокрема власних надходжень, планових асигнувань з державного бюджету, коштів фондів соціального страхування на відповідні виплати. За 2013 рік до бюджету фонду, що формується на території району надійшло 33761,3 тис. грн. власних коштів, з них 33481,1 тис. грн. єдиного соціального внеску, адміністрування якого з 01.10.2013 покладено на органи Міністерства доходів і зборів.   

Якісно організованою роботою з акумулювання коштів до системи соціального страхування протягом січня – вересня 2013 року забезпечено надходження коштів по граничним термінам сплати на рівні 99 %, решта прострочені платежі, які стовідсотково охоплені заходами примусового стягнення. Несплачені кошти стягувались в примусовому порядку органами державної виконавчої служби, за 2013 рік в рахунок погашення заборгованості по всіх видах платежів надійшло 1058,2 тис. грн.

 Управлінням в 2013 році прийнято більше 325 звітів страхувальників щомісяця, 680 річних звітів. За даними наданих звітів формується накопичувальна інформація про стаж і заробіток застрахованих осіб. Управлінням оброблені і видані дані 229 громадянам, 2089 довідок по запитам для призначення пенсій, 932 запити державної виконавчої служби по 2748 громадянам. Відповідно до Закону України надаються безоплатні адміністративні послуги з видачі пенсійних посвідчень і свідоцтв про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

          З метою формування громадської думки у сфері пенсійного забезпечення громадян, управлінням постійно проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота. Системно за затвердженим планом проводяться зустрічі з громадянами на виїзних прийомам в селах району, відвідування дома, зустрічі за місцем проживання, в трудових колективах, в школах, на семінарах. Організоване інформування населення через засоби масової інформації, розповсюдження листівок і буклетів з пенсійної тематики. Повною мірою використовуються можливості власного веб-сайту управління, проводиться популяризація можливостей інформаційного кіоску (дані про розмір пенсії, про страховий стаж),  веб-порталу Пенсійного фонду (доступ до інформації про власні стаж і заробіток, сплата внеску, перелік послуг тощо) та програмного забезпечення «Пенсійний калькулятор». В управлінні щоденно працює „гаряча” телефонна лінія, щомісячно – тематична „пряма” телефонна лінія.

Девізом подальшої роботи управління Пенсійного фонду є підвищення якості та ефективності надання послуг. Спеціалісти управління Пенсійного фонду України в районі завжди готові надати необхідні роз’яснення, консультації, допомогти у вирішені певних проблем.

З метою спрощення процедур отримання послуг, скорочення строків та підвищення якості їх надання, комфортності отримання одержувачами, в  управлінні запроваджена форма прийому і обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», заснована на засадах прозорості, відкритості та зрозумілості дій. Урочисте відкриття операційної зали приймальні в управлінні планується на початок лютого.

 Всі зусилля фахівців Пенсійного фонду спрямовані на єдиний результат – системну реалізацію пенсійних реформ, стабільне функціонування системи пенсійного страхування, діалог з громадянами, роботодавцями, соціальними партнерами. Важливим є формування громадської думки, що кожен несе відповідальність за власну матеріальну забезпеченість при втраті здоров’я і працездатності та в старості. Навіть якщо особі далеко до пенсійного віку, вона має замислитись над власним пенсійним майбутнім, потурбуватися про страховий стаж. Кожен має зрозуміти, що зараз відбувається в пенсійній сфері України, усвідомити важливість пенсійного реформування особисто для себе.

Начальник управління                                                            О.А.Цигрик
Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (21.01.14)
Переглядів: 1593
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024