Середа, 21.02.24, 2:05 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 130
Показано матеріалів: 51-60
Сторінки: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 12 13 »

Первые шесть месяцев 2014 года в плане обеспечения выплаты пенсий и денежной помощи оказались для района очень напряженными. Разрыв наполняемости бюджета и потребностью для выплаты пенсий составил 70,2 млн. грн., обеспеченность собственными средствами всего 25%.

За январь – июнь текущего года в бюджет Пенсионного фонда поступило 23,5 млн. грн. части единого социального взноса и 98,1 тыс. грн. собственных средств, прирост по сравнению с аналогичным периодом прошлого года составил 621,2 тыс. грн. (2,7%). Неуплаченные средства в бюджет Пенсионного фонда по исполнительным документам управления составляют  265,4 тис.грн.

Благодаря дотационным средствам области удалось своевременно и в полном объёме профинансировать выплату 93 млн. грн. пенсий и 0,8 млн.грн. денежной помощи на погребение. Количество пенсионеров за последние три года, по сравнению с 01.07.2011 сократилось на 718 человек и составляет 11963 получателя. Средний размер пенсии в районе 1270 грн., увеличение по сравнению с началом года за счет перерасчетов в связи с уточнением средней заработной платы по Украине и индексации пенсий в июне. Управлением назначено 456 новых пенсий, 38 надбавок к пенсии за особые заслуги, осуществлено 655 индивидуальных перерасчета.

Адміністрація | Переглядів: 1414 | Додав: UPFU | Дата: 21.07.14

Організовано управлінням Пенсійного фонду України!

Виїзні прийоми з питань пенсійного забезпечення:

Дніпровська сільська рада 23 липня 2014 року з 10-00 години начальником управління Цигрик Оксаною Анатоліївною;

Великознам»янська сільська рада 21 серпня 2014 року з 10-00 години  начальником відділу з призначення пенсії Рукіною Вікторією Анатоліївною;

Нововодянська сільська рада  30 вересня 2014 року з 10-00 години. заступником начальника управління Ляшенко Валентиною Вікторівною.

Мои статьи | Переглядів: 1334 | Додав: UPFU | Дата: 08.07.14

 Для підвищення якості обслуговування громадян, вільного доступу до об'єктивної інформації щодо пенсійного забезпечення та з метою реалізації права людини на призначення пенсії в найкоротші терміни, управлінням Пенсійного фонду надається допомога з підготовки документів для призначення пенсії за віком.

Для цього, майбутні пенсіонери можуть звернутися, в зручний для себе час, з наступними  документами:

)   заявою довільної форми;

  1. паспортом та довідкою податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера або копією сторінки паспорта з відміткою про те, що особа має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера;
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1531 | Додав: UPFU | Дата: 04.07.14

ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ПЕНСИОНЕРОВ,

 приехавших  из Автономной Республики Крым,

Донецкой и Луганской областей

Уважаемые пенсионеры!

Для переоформления всех видов пенсий по фактическому месту проживания в Запорожской области Вам необходимо обратиться в ближайшее территориальное управление  Пенсионного фонда Украины

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2251 | Додав: UPFU | Дата: 01.07.14

Казначейські зобов’язання

«Військові»
на підтримку української армії

 

21 травня 2014 року Ощадбанк розпочав продаж казначейських зобов’язань «Військові» серії В номінальною вартістю 1000 гривень, кошти від реалізації яких будуть спрямовані на підтримку української армії.

Мета - об’єднання зусиль, бажань та намірів громадян долучитися до розбудови нової країни шляхом спрямування власних коштів на придбання державних цінних паперів, а також створення можливостей відчути причетність до вирішення загальнонаціональних проблем, надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави.

Казначейські зобов'язання – це різновид державних цінних паперів, що розміщуються серед фізичних осіб на добровільних засадах, дають право на отримання доходу і погашаються державою на умовах, передбачених при їх розміщенні. Купуючи казначейські зобов’язання, Ви отримуєте гарантію повернення інвестованих коштів, забезпечену державою. Ви можете бути впевнені, що гроші не пропадуть, не «заморозяться», а відсоткова ставка не знизиться.

Строк обігу казначейських зобов'язань «Військові» – 24 місяці (2 роки).

Ставка за казначейськими зобов’язаннями «Військові» становить 7% річних.

Сертифікат казначейського зобов’язання «Військові» містить 4 (чотири) купони. Розмір доходу за кожним купоном становить 35 гривень.

Доходи за казначейськими зобов’язаннями серії В виплачуються кожні шість місяців (далі – купонний період) після дати випуску, що зазначена на казначейському зобов’язанні. Виплата доходу за казначейськими зобов’язаннями «Військові» здійснюється починаючи з дня закінчення купонного періоду. Дата виплати доходу за купонний період, зазначена на відповідному купоні казначейського зобов’язання, є датою початку оплати купона (крім останнього купона казначейського зобов’язання серії В). Відрізати купон від сертифіката казначейського зобов’язання може тільки співробітник Ощадбанку. Купони, відрізані від казначейського зобов‘язання самостійно, не приймаються Ощадбанком до оплати.

Вартість одного сертифіката казначейського зобов’язання «Військові» в національній валюті залежить від дати його придбання і змінюється від 1000 грн. (у перший день розміщення – 21 травня 2014 року) до 1034,62 грн. (за п’ять днів до закінчення кожного купонного періоду). Вартість продажу казначейських зобов’язань «Військові» в національній валюті змінюється кожні 10 днів.

 

Долучайтесь до підтримки Збройних Сил України!

Адміністрація | Переглядів: 1357 | Додав: UPFU | Дата: 26.06.14

Коли чують слова Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управлінням Пенсійного фонду України в районі виконується важлива соціальна функція – забезпечення призначення і своєчасної виплати пенсій більше ніж 12 тисяч громадянам.

Адміністрація | Переглядів: 1328 | Додав: UPFU | Дата: 11.06.14

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі системно проводиться робота з аналізу та прогнозування надходження до Пенсійного фонду єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Питання чергової зустрічі з представниками місцевої Державної податкової інспекції окреслені необхідністю максимального наповнення бюджету Фонду, виконання планових показників надходження єдиного внеску, ліквідації заборгованості.

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду Л.Суханова доповіла про залишок непогашеної заборгованості за виконавчими документами Пенсійного фонду в сумі 208,1 тис. грн., практично 45 % якої обліковується за одним державним підприємством «СГП Запорізьке», про необхідність підвищення рівня надходження єдиного внеску, зважаючи на забезпеченість району власними коштами лише на 22,6 %. За січень-лютий поточного року до бюджету Пенсійного фонду надійшло 7061,7 тис. грн. єдиного внеску, витрати на виплату пенсій склали 31292,6 тис. грн.

Окремими питаннями наради обговорені аналітичні можливості програмного забезпечення Фонду та податкової інспекції, визначені подальші шляхи співпраці.

Адміністрація | Переглядів: 1284 | Додав: UPFU | Дата: 31.03.14

Починаючи з 01.10.2013 року звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску подається страхувальником до органу доходів і зборів за основним місцем реєстрації платника. У функціях Пенсійного фонду залишено ведення реєстру застрахованих осіб та здійснення контролю, у тому числі спільно з органами доходів і зборів, за достовірністю відомостей про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. У зв’язку з цим Пенсійний фонд надає консультації по заповненню звітності щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску в питаннях, які стосуються застрахованих осіб, тобто найманих працівників, осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб та ін.

За найманих працівників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру страхувальник подає звіт щомісячно за формою «Додаток 4».

Доходи | Переглядів: 1891 | Додав: UPFU | Дата: 31.03.14

З метою з’ясування питань, що виникають в сфері пенсійного страхування, нарахованого і сплаченого внеску, періодів зарахованого страхового стажу тощо запроваджені і активно діють інформаційні технології, зокрема веб – портал електронних послуг Пенсійного фонду  http://portal.pfu.gov.ua , де громадяни мають можливість отримати будь-яку інформацію в сфері пенсійного забезпечення, переглянути власні «накопичення» по заробітній платі і стажу, інше.

З 1 березня 2014 року в управлінні Пенсійного фонду запроваджена система дистанційного консультування за допомогою програми  «Skype», консультації надаються керівниками структурних підрозділів щоденно з 14.00 до 16.00, адреса для звернення kdnpfu12
Мои статьи | Переглядів: 1366 | Додав: UPFU | Дата: 17.03.14

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024