Середа, 21.02.24, 2:02 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району

Прийом та обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом “єдиного вікна”. Мешканці Кам’янсько - Дніпровського району обслуговуються в спеціально обладнаному залі, з початку року звернулись 5895 осіб. На щоденну “гарячу лінію” протягом січня – грудня 2016 року звернулось 346 осіб, щомісяця проводяться телефонні «прямі» лінії (звернулось 13 осіб), в тому числі з питань пенсійного забезпечення осіб, які брали участь у бойових діях під час проведення антитерористичної операції, протидії та запобігання корупції. Громадяни мають можливість дистанційних консультацій за допомогою програми «Skape» (kdnpfu12), сторінки в соціальній мережі Фейсбук, на власному веб-сайті управління (задати он-лайн питання начальнику управління, повідомити про якість надання послуг у формі анкетування).

Для забезпечення потреби громадян з обмеженими фізичними можливостями в отриманні інформації і спілкуванні, управлінням здійснюються «дзвінки ввічливості» - 71 особі, привітання з Днем народження та іншими датами - 57 особам, надані консультації за телефоном 87 особам, щомісячно відвідуються особи з обмеженими фізичними можливостями внаслідок старості або хвороби на дому, за місцем проживання.

Намагаючись попередити необхідність пенсіонерів особисто звертатися до управління для отримання консультацій, пояснень тощо, управлінням проводиться широка інформаційно – роз’яснювальна робота. Протягом року управлінням проведені зустрічі в трудових колективах, за місцем проживання громадян, проведені 26 виїзних прийомів в сільських радах, 4 семінари, 12 засідань „круглого столу” з представниками банківських установ, 6 нарад із соціальними партнерами, за результатами яких підписані Угоди про співробітництво, 4 зустрічі в рамках Дня відкритих дверей для молоді, 12 особам направлені СМС- повідомлення про розмір пенсії. В зазначених заходах взяли участь 689 громадян.

На початок року в управлінні перебуває на обліку 11559 пенсіонерів. Середній розмір пенсії в районі становить 1524,69 грн. (на 124,57 грн. більше ніж рік тому).

Протягом січня - грудня 2016 року виплачено 204,4 млн. грн. пенсій і грошової допомоги. Сформовані і виплачені за разовими дорученнями 1968,7 тис. грн. допомоги на поховання та недоотриманої пенсії 754 особам.

Впродовж року призначено 335 нових пенсій, перераховано з урахуванням страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) – 262 пенсії, 8 особам призначено пенсію за особливі заслуги перед Україною.

В зв’язку із зміною відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 травня та з 1 грудня 2016 року перераховані мінімальні розміри пенсій.

Річна потреба в коштах на виплату і доставку пенсій склала 249,1 млн.грн., в середньому за місяць належало до виплати 20,8 млн.грн. Для забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування виплати пенсій протягом року, необхідним є забезпечення максимально можливих надходжень, як власних коштів, так і єдиного соціального внеску.

З початку року від платників Кам’янсько - Дніпровського району мобілізовано 30,4 млн. грн., коштів (з урахуванням частини єдиного внеску, розподіленої на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування), що становить 99,7 % планових призначень. Найбільшу питому вагу в доходній частині бюджету складають надходженнями бюджетних установ району – 62% та надходження сільськогосподарських підприємств – 19%, решта – 19% сплачується  підприємствами малого бізнесу та приватними підприємцями.

Надходження коштів в районі, на жаль, забезпечують потребу на виплату пенсій лише на 16,2 %, дотації області складають 208,7 млн. грн.

Частина коштів недоотримана бюджетом Пенсійного фонду за рахунок наявності заборгованості як по сплаті єдиного соціального внеску (1,11 млн. грн., страховий стаж працівниками підприємства не набутий з серпня 2015 року), так і по сплаті страхових внесків та відшкодуванню пільгових пенсій (268,1 тис грн.). Найбільшим і єдиним боржником з відшкодування пільгових пенсій є Державне підприємство «СГП «Запорізьке» (борг 268,1 тис. грн.), невідшкодованими залишаються пенсії, призначені і виплачені працівникам зазначеного підприємства з лютого 2015 року. Державним підприємством «СГП «Запорізьке» не виконані також зобов’язання за графіком погашення заборгованості, укладеним на виконання доручення Прем’єр-міністра України та відповідного доручення голови Запорізької облдержадміністрації.

Основним джерелом наповнення реєстру застрахованих осіб є звітність страхувальника. Незважаючи на те, що функцію прийому звітності, покладено на органи фіскальної служби, управлінням контролюється правильність подання звітів та наповнення та ведення Державного реєстру застрахованих осіб, постійно надаються консультації щодо заповнення звітів з питань, які відносяться до компетенції Фонду.

Щомісяця обробляється більше 300 звітів страхувальників, що містять відомості про 4,4 тис. застрахованих осіб. В 2016 році щомісячна кількість отриманих звітів та кількість застрахованих осіб, за яких подані персоніфіковані відомості залишилась на рівні минулого року.

Протягом року управлінням проведено 46 документальних перевірок порядку нарахування, обчислення та строків сплати страхових внесків, достовірності індивідуальних даних застрахованих осіб. За результатами 25 перевірок встановлена недостовірність поданих відомостей по 83 особам, внесені 25 приписів про усунення порушень.

З початку року із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру видано  1384 розгорнутих виписок для призначення (перерахунку) пенсій, 439 довідок громадянам.

Реалізуючи вимоги Конституції України, Закону України “Про звернення громадян”, Указів та доручень Президента України, нормативно-правових актів Уряду управлінням систематично здійснюються заходи щодо створення належних умов для обслуговування громадян, забезпечення якісного та своєчасного розгляду їх звернень.

За 2016 рік з різних питань діяльності Пенсійного фонду, до управління з усними особисто і за телефоном та з письмовими зверненнями звернулись 6073 особи, в тому числі розглянуті 61 письмове звернення громадян. Всі звернення індивідуальні, колективні та повторні відсутні.

 

Начальник об’єднаного управління

О.Цигрик

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (30.01.17)
Переглядів: 1891
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024