Середа, 19.06.24, 8:21 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

Наполягайте на легалізації Вашої заробітньої плати – скористайтесь правом на гідну пенсію!

Піклування про своє майбутнє, знати свої права, контролювати їх виконання – не тільки право, а й обовязок кожного громадянина.

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі приймається активна участь в «Місячнику добровільної легалізації зайнятості». Мешканцям району, роз’яснюється про основні чинники, що визначають розмір пенсії є стаж роботи та розмір заробітної плати, з якої сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На сьогодні від 40 до 50 відсотків заробітної плати виплачується працівникам за різними тіньовими схемами, адже не секрет – деякі роботодавці нараховують на рівні, нижчому від законодавчо встановленого, або нелегально видають готівкою, не роблячи при цьому жодних відрахувань з цих сум.

Існує заробітна плата «в конвертах», виплата її за двома відомостями: в одній працівники розписуються за заробітну плату в мінімальному розмірі, за решту – в іншій.

Бажаючи уникнути зайвих витрат, такі роботадавці погіршують соціальний захист працівників: лишають в майбутньому трудового стажу, відпустки, пенсійного забезпечення, гарантійної виплати у випадку отримання травм на виробництві, можливості скористатися лікарняними під час хвороби, і чималі збитки завдають державі - зменшення надходжень до бюджету, а звідси - відсутність коштів на якісне медичне обслуговування, розвиток інфраструктури.

Працюючі особи, зайняті у несумлінних страхувальників та погоджуючись на такі умови оплати праці, мають знати, що страховий стаж в них зараховується не в повному обсязі, і як наслідок – працювали багато і сумлінно, а пенсія нарахована в мінімальному розмірі.

Управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі звертається до громадян: кожен працюючий повинен турбуватися про свій страховий стаж та з’ясовувати як роботодавець розраховується з Пенсійним фондом.

Кожна працездатна особа має бути зацікавлена у власному матеріальному забезпеченні після виходу на пенсію, коли основним джерелом доходів стають пенсійні виплати. Важливо пам’ятати, що від суми сплачених внесків буде залежати розмір пенсії. 

Сплачуючи єдиний внесок сьогодні, Ви забезпечите своєчасні виплати пенсій нинішнім пенсіонерам, серед яких наші батьки та близькі люди, та забезпечите собі соціальний захист при досягненні пенсійного віку.

 

Перший заступник начальника управління                                        Л.Суханова

 

Категорія: Пенсійне забезпечення | Додав: UPFU (17.10.13)
Переглядів: 1428
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024