Понеділок, 20.05.24, 11:56 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Що варто знати працюючим

Коли чують слова Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управлінням Пенсійного фонду України в районі виконується важлива соціальна функція – забезпечення призначення і своєчасної виплати пенсій більше ніж 12 тисяч громадянам.

Щомісячна потреба в коштах на виплату пенсій і грошової допомоги пенсіонерам району складає більше 16 млн.грн., тому основним завданням є стабільне максимальне наповнення бюджету Фонду , збільшення надходжень. Забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.

Своєчасна та повна сплата внесків – це обов’язок кожного роботодавця. Проте, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію - виплачують людині один розмір заробітної плати, а відрахування єдиного соціального внеску здійснюють із суми значно меншої за отриману.

Виплата заробітної плати в «конвертах» позбавляє працюючих таких соціальних гарантій, як оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності та пологах; виплата втраченого заробітку у зв’язку з втратою працездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. І головне, через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії по старості, по інвалідності та в інших випадках, передбачених законодавством.

Негативних наслідки отримання заробітної плати «у конвертах» очевидні, тому саме працівники повинні зайняти чітку позицію та наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства.

Кожному працюючому необхідно регулярно перевіряти розмір своєї заробітної плати та відрахування єдиного соціального внеску, які декларує роботодавець до Пенсійного фонду України. Це дозволить виключити можливість наявності помилок, неточностей і недостовірності даних та мати впевненість на одержання справедливо заробленої пенсії.

На сьогоднішній день автоматизована система персоніфікованого обліку в управлінні Пенсійного фонду України надає можливість кожному працюючому особисто одержати інформацію щодо його нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу.

Крім того, в Пенсійному фонді України впроваджено інформування громадян через власний веб-портал в мережі Інтернет. Необхідно один раз зареєструватися в управлінні Пенсійного фонду  та, не виходячи з дому, переглядати або отримувати щомісяця на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, де буде вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів для стажу, будуть відмітки про сплату пенсійного єдиного внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж.

Маючи на руках такі дані, працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і в разі потреби звернутися до нього з претензіями або за захистом своїх прав до суду або прокуратури.

До управління Пенсійного фонду (м. Кам’янка-Дніпровська, вул. Гоголя, 1) особисто подається заява (заяву можна принести й уже заповнену – на веб-порталі викладено її зразок, який треба лише роздрукувати і внести потрібні дані), з паспортом та ідентифікаційний кодом. Користувачу видається розписка про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібен для реєстрації на веб-порталі.

На веб-порталі ПФУ за адресою www.portal.pfy.gov.ua в мережі ІНТЕРНЕТ, вибирається пункт меню “Реєстрація на порталі”, заповнюється реєстраційна форма, вибравши логін і пароль (особисті дані користувача, на вибір). На електронну адресу, вказану користувачем, надходить лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження користувач отримує повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

 

Шановні громадяни! Вимагайте виплату заробітної плати відповідно до законодавства - прозоро і відкрито. Не позбавляйте себе достойної пенсії в майбутньому та соціальної захищеності у випадках, передбачених законодавством.

Начальник управління

Пенсійного         фонду

О.Цигрик

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (11.06.14)
Переглядів: 1346
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024