Четвер, 07.12.23, 2:49 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 130
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 »

Основними завданнями управління Пенсійного фонду України в Кам'янсько-Дніпровському районі були і залишаються своєчасне призначення (перерахунок) і виплата пенсій, максимальне наповнення бюджету Фонду, постійне системне покращення якості обслуговування громадян із застосуванням новітніх технологій.

Вже більше року обслуговування громадян в управлінні здійснюється за принципом „єдиного вікна”, з початку року звернулись 2826 осіб, на щоденну “гарячу лінію” звернулось 133 особи, посадовими особами управління проводяться особисті прийоми, виїзні прийми, діє нова форма дистанційного консультування громадян за допомогою програми Skype, щоквартально проводяться співбесіди – заняття в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера», направляються СМС-повідомлення про розмір пенсії.

Адміністрація | Переглядів: 1217 | Додав: UPFU | Дата: 11.08.15

       Умови набуття права, порядок визначення розмірів пенсійних виплат, види пенсійних виплат, пенсійний вік чоловіків та жінок визначаються виключно Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Разом з тим, порядок та умови пенсійного забезпечення певного кола громадян визначалися так званими “спеціальними” законами: „Про державну службу”, „Про прокуратуру”, „Про судоустрій і статус суддів”, „Про статус народного депутата України”, „Про Кабінет Міністрів України”, „Про судову експертизу”, „Про Національний банк України”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, „Про дипломатичну службу”, Податкового кодексу України,  Митного кодексу України, Положення про помічника - консультанта народного депутата України.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1315 | Додав: UPFU | Дата: 30.07.15

Виїзні прийоми з питань пенсійного забезпечення:

Іванівська сільська рада 28 липня 2015 року з 10-00 години начальником управління Цигрик Оксаною Анатоліївною;

Новодніпровська сільська рада 27 серпня 2015 року з 10-00 години заступником начальника відділу з призначення пенсій Петрушею Ларисою Вікторівною;

Дніпровська сільська рада  29 вересня 2015 року з 10-00 години заступником начальника управління Ляшенко Валентиною Вікторівною.

Адміністрація | Переглядів: 1330 | Додав: UPFU | Дата: 24.07.15

29 травня 2015 року начальник відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі Вікторія Рукіна провела одночасно два заходи – виїзний особистий прийом громадян в селі Водяне і зустріч з місцевими жителями та ознайомила присутніх з перспективою законодавчих змін у системі пенсійного забезпечення — запровадженням накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування, професійної пенсійної системи для окремих категорій професій та єдиних принципів нарахування пенсій.

Адміністрація | Переглядів: 1184 | Додав: UPFU | Дата: 08.06.15

З 1 червня 2015 звітність ЄСВ за звітний період «травень» подається за новими затвердженими формами звітності (Наказу Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 23.04.2015 № 460/26905).
У зв'язку з цим звертаємо Вашу увагу на основні відмінності оновлених звітів у порівнянні з діючими формами, затвердженими ПФУ:

  • серйозних змін зазнали таблиці 1 і 6. Корективи пов'язані із застосуванням понижуючого коефіцієнта і правила використання мінімальної заробітної плати. Так, у таблиці 1 в «шапці» передбачені спеціальні поля для установки позначки про застосування понижуючого коефіцієнта - «ТАК» або «НІ» (якщо «ТАК», то в реквізиті «18» вказується розмір коефіцієнта)
Персоніфікація | Переглядів: 1589 | Додав: UPFU | Дата: 03.06.15

Проектом закону „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій” передбачається удосконалення функціонування солідарної системи, зокрема, звільнення її від невластивих виплат, скасування спеціальних пенсій (крім військових) та призначення всіх пенсій за одним законом, тоді як на сьогодні умови призначення пенсій передбачені в понад 20 законах.
З 1 січня 2016 року пенсія державним службовцям та прирівняним до них особам, (судді, прокурори та народні депутати) призначатиметься на загальних умовах. Спеціальні пенсії, призначені до 1 січня 2016

Адміністрація | Переглядів: 1211 | Додав: UPFU | Дата: 14.05.15

8 травня громада Кам’янсько-Дніпровського району з нагоди Дня пам’яті і примирення вшанувала пам’ять загиблих заради перемоги над нацизмом, прозвучали добрі слова привітання ветеранів, заклики до миру, добра і єдності.

Працівники управління Пенсійного фонду України повсякденною роботою засвідчують шану до літніх людей, до людей, зусиллями яких досягнуто перемоги, до їх вдів і дітей. Напередодні святкування Дня Перемоги проведені зустрічі з ветеранськими активами сіл району, з районною організацією ветеранів. Спеціалісти відповідали на всі питання, роз’яснювали новації і можливості пенсійного забезпечення, привітали присутніх з побажаннями міцного здоров’я та довголіття.

Адміністрація | Переглядів: 1153 | Додав: UPFU | Дата: 12.05.15

    В управлінні Пенсійного фонду України в Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької обдасті протягом 2014 року проводилась системна робота щодо протидії корупції.

Для отримання від громадян, підприємств, установ та організацій інформації про корупційні діяння та інші правопорушення, вчинені посадовими особами управління, один раз у кварталі працює тематична «пряма» телефонна лінія «Запобігання та протидія корупції», на яку у 2014 році зателефонувало 2 особи. Письмові та усні скарги на дії працівників, звернення щодо порушення державними службовцями управління не надходили.

З метою зменшення кількості безпосередніх контактів громадян і представників юридичних осіб з державними службовцями управління, функціонує обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

Адміністрація | Переглядів: 1302 | Додав: UPFU | Дата: 29.04.15

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2023