Четвер, 22.11.18, 12:38 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Персоніфікація

Подання звіту до Пенсійного фонду за 2011 рік приватними підприємцями

З 1 січня 2012 року фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності, особи, які забезпечують себе роботою самостійно, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Звіт подається до 1 квітня 2012 року.

 Базовим звітним періодом є календарний рік. Звіт подається за формою згідно з додатком 5 до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.11.2010  за № 1014/18309 враховуючи  зміни, внесені постановою правління Пенсійного фонду № 18-1 від 23.06.2011.

Фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності, що сплачують страхові внески із суми чистого доходу(прибутку), формують річний звіт за таблицею 1 Додатку 5. Приватні підприємці, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний або фіксований податок), звітуються за таблицею 2 Додатку 5. Особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт згідно з таблицею 3 Додатку 5.

Звіт складається з відповідних таблиць та титульного аркуша, який містить основні дані про страхувальника і перелік таблиць звіту. Навпроти тих таблиць, які не подаються до органів Пенсійного фонду, проставляються прочерки.

           Фізичні особи, які припинили свою діяльність і не отримували доходу від підприємницької діяльності, зобов’язані подавати «нульову» таблицю 1 (таблицю 3) Додатку 5.

           Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та є пенсіонерами за віком або інвалідами,  подають  перелік таблиць звіту та таблицю 2 Додатку 5 з урахуванням вимог  Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України», згідно якого такі платники починаючи з серпня 2011 року не мають обов’язку щодо сплати єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску, але  зобов’язані відзвітуватись за сплачені внески протягом січня-липня 2011 року.Якщо така особа зареєстрована в органах Пенсійного фонду після серпня 2011 року і не сплачувала єдиний внесок, подається «нульова» таблиця 2 Додатку 5.

В управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі майже 800 підприємців повинні подати звіт. На даний час прозвітувало тільки 487 підприємців. Термін завершення прийому звітності закінчується 1 квітня 2012 року.

Також, необхідно розуміти, що неподання зазначеної звітності унеможливлює, в майбутньому, обрахунок страхового стажу при призначенні пенсії.

Тому, звертаємось до приватних підприємців, у тому числі тих, які в 2011 році обрали особливий спосіб оподаткування, фіксований чи єдиний податок, Вам, обов’язково, до 1 квітня 2012 року, потрібно подати звіт до Пенсійного фонду за місцем взяття на облік. При цьому звертаємось до Вас з проханням, не відкладати подання звіту на останні дні, для того, щоб уникнути черг в кінці березня, подавайте річний звіт вже зараз.

У випадку неподання або несвоєчасного подання звіту до підприємців будуть застосовані фінансові санкції в розмірі 170 грн.

          Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном : 2-30-35.

 

 

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку,

інформаційних систем та мереж  управлінння

Пенсійного фонду України в Кам’янсько

Дніпровському районі                                                                        Ретюнська І.Ф.

 

 

 

Категорія: Персоніфікація | Додав: UPFU (15.03.12)
Переглядів: 4314
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018