Субота, 13.04.24, 11:45 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі за перше півріччя 2012 року

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Камянсько – Дніпровському районі за перше півріччя 2012 року

 

Результативність роботи Пенсійного фонду передусім оцінюється громадянами за такими критеріями як регулярність та вчасність виплати пенсій з урахуванням їх підвищень.  Тому,  вся організаційна, фінансово – економічна і правова робота нашого управління була спрямована на виконання планових показників та заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження в життя президентської Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава.

Проведені в повному обсязі усі передбачені перерахунки і виплати пенсій згідно з нормами чинного законодавства збільшили видатки на пенсійні виплати на 5,4 млн. грн. в порівнянні з відповідним періодом минулого року і станом на 01.07.2012 року становили 81,6 млн. грн. При цьому, власними коштами забезпечено лише 28,3% видатків, решту – 58,5 млн. грн. отримано від Пенсійного фонду України по перерозподілу для фінансування пенсійних витрат.

Також проведено перерахунки пенсій 12104 пенсіонерам згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 року № 327 «Про підвищення рівня соціального захисту населення». Пенсіонерам зі страховим стажем не менше 20 років (жінки) та 25 років (чоловіки) належить підвищення не менше 100 грн.. Якщо ж страховий стаж коротший, до пенсії додається не менше 50 грн.. Соціальна пенсія громадян, які не мають трудового стажу, з 1 травня збільшилась на 30 грн.. Таким чином, середній розмір пенсійної виплати в нашому районі збільшився на                            139,20 грн. – з 1020,17 грн. до 1159,37 грн. Це, звісно, збільшило щомісячні витрати на фінансування цих виплат на 1,3 млн. грн..

Головним результатом діяльності у першому півріччі стало виконання бюджету Фонду. Планові показники  по надходженню власних коштів до бюджету Пенсійного фонду виконані підприємствами та підприємцями, які здійснюють діяльність на  території району на 106,2 %.

Основними чинниками, які впливають на надходження до бюджету Пенсійного фонду та бюджету району, є офіційна зайнятість населення району, фонд оплати праці, рівень виплачуваної заробітної плати та доходи від підприємницької діяльності.

Середня заробітна плата за 5 місяців збільшилась лише на 9,2%, при цьому середня заробітна плата на підприємствах складає 1212,72 грн., у підприємців – 1008,48 грн. Тому в районі спостерігається високий рівень співвідношення середньої пенсійної виплати до середньої заробітної плати. В поточному році цей коефіцієнт складає 52,6 %.

Чисельність працюючих, за яких сплачують кошти станом на 1 липня 2012 року складає 5952 чол., пенсіонерів – 12260 чол., а це значить, що на 1000 працюючих приходиться утримання 2060 пенсіонерів.

Наше управління має вичерпну інформацію, яка дозволяє аналізувати ці чинники, визначати тенденції розвитку або скорочення напрямків господарської діяльності у районі, виявляти суб’єктів господарювання, які порушують чинне законодавство щодо забезпечення прожиткового мінімуму працюючим. Нині 471 застрахована особа отримує заробітну плату, нижчу від мінімальної. Внаслідок таких дій 80 роботодавців, позбавили права на зарахування страхового стажу в повному обсязі 9,0 % застрахованих осіб. Тому, допомога в легалізації заробітної плати установам, які відповідають за дотримання законодавства з оплати праці, залишається одним з головних завдань.

Не дивлячись на позитивні результати, існують проблеми, що впливають на повноту наповнення бюджету. Викликає занепокоєння ситуація із сплатою страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і відповідно подальшим зарахуванням певного періоду роботи до страхового стажу працівників та самих приватних підприємців.

За шість місяців загальна заборгованість підприємств та приватних підприємців району складає 680,9 тис. грн., що на 21,9 % більше ніж на початок року.

Найбільші борги серед підприємств має Державне підприємство „СГП „Запорізьке” – 401,5 тис. грн. або 59,0 % загальної суми заборгованості.

Крім того, 127,9 тис. грн.. або 18,8%  загальної суми заборгованості це борги  70 приватних підприємців.

Враховуючи на значне зростання заборгованості перед Пенсійним фондом по єдиному соціальному внеску, страхових внесках та по обов'язкових платежах управлінням вживаються необхідні заходи аби звести борги до бюджету Пенсійного фонду до нуля:  37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, розмір штрафів становить 60,5 тис. грн., застосовано фінансових санкцій на суму 101,7 тис. грн.,

Важливу роль у вирішенні питань по збільшенню надходжень коштів до бюджету Фонду, зменшенню заборгованості зі сплати страхових внесків та зміцненню платіжної дисципліни відіграє конструктивна співпраця управління Фонду з райдержадміністрацією. З початку року було проведено 6 комісій з питань погашення заборгованості, на яких було заслухано 41 боржника, в результаті проведеної роботи погашено 176,1 тис. грн. заборгованості.

Щорічно головою райдержадміністрації видається розпорядження, в поточному році діє розпорядження від 11.07.2012 № 295, яким затверджено завдання з погашення заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України в Кам’янсько – Дніпровському районі до кінця 2012 року 88 боржникам в сумі                         328,1 тис. грн..

Протягом зазначеного періоду, спільно з відділом Державної виконавчої служби забезпечено необхідні заходи примусового стягнення коштів на користь держави в інтересах Пенсійного фонду України.  Внаслідок вжитих заходів в бюджет Фонду надійшло 327,8 тис. грн..

Реалії сучасного життя потребують від громадян та платників високого рівня свідомості та спонукати дотримуватися норм чинного законодавства, замислюватись над тим, що достойна пенсія залежить від своєчасної та в повному обсязі сплати страхових внесків до Фонду. А робота управління і надалі спрямовуватиметься на виконання соціальних ініціатив Президента, виконання всього запланованого. Усі заходи з пенсійного забезпечення, передбачені новими соціальними ініціативами будуть реалізовані в чітко визначені строки.

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (31.07.12)
Переглядів: 2207
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024