Неділя, 14.07.24, 6:19 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Реалізація та захист прав людини у сфері пенсійного страхування.

Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Для утвердження поваги та довіри до права, вже традиційною стала всеукраїнська акція «Тиждень права».

Управління Пенсійного фонду, долучившись до проведення тижня права, намагається всебічно, в доступній формі інформувати населення з питань, що стосуються політики держави в сфері пенсійного забезпечення, постійно працює над підвищенням рівня правової культури та освіти серед населення, сприяє громадянам в реалізації їх прав і законних інтересів.

З метою забезпечення прав громадян на належний рівень обслуговування в органах державної влади, отримання повної всебічної інформації в сфері пенсійного забезпечення, районним управлінням Пенсійного фонду України щоденно здійснюється прийом та надаються послуги за принципом «єдиного вікна», працює телефон «гарячої» лінії, щомісячно проводяться прийоми громадян по селах району, зустрічі за місцем проживання, в трудових колективах, відвідування на дому, проводяться консультації за допомогою електронних звернень та програми СКАЙП(kdnpfu12), зміни в пенсійному законодавстві висвітлюються в засобах масової інформації та на власному веб-порталі в мережі Інтернет. В межах повноважень органів Пенсійного фонду, можливе надання первинної правової допомоги юридичним сектором управління, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу». 

Забезпечуючи, гарантовані Конституцією України, права громадян на соціальне забезпечення (ст. 22), на забезпечення в разі хвороби, інвалідності, старості тощо (ст. 25), управлінням протягом 2014 року призначено 467 нових пенсій, здійснено 1337 поточних перерахунків, виплачено 16481,8 тис. грн. пенсій та грошової допомоги, надані консультації більше п’яти з половиною тисячам громадян, в тому числі за 26 письмовими зверненнями, забезпечується стабільне функціонування Реєстру застрахованих осіб, активне використання його відомостей.

Враховуючи важливість і необхідність соціального захисту непрацездатних через вік або стан здоров’я осіб, управління не зупиняється на досягнутому, продовжує відповідну роботу з населенням, забезпечує своєчасне реагування і розв’язання порушених громадянами питань в сфері пенсійного забезпечення. Оскільки, для кожного громадянина і особливо для непрацездатних верст населення, усвідомлення своїх прав та вміння ними користуватись – є невід’ємною частиною якісного життя.

                        Завідувач юридичного сектору                                                                 О.Борисенко

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (04.12.14)
Переглядів: 1658
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024