Середа, 14.11.18, 11:13 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

До уваги пенсіонерів, і теперішніх і майбутніх!

 

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі щомісячно виплачується більше 16 млн. грн. пенсій і грошової допомоги, на обліку перебуває майже 12 000 пенсіонерів, середньомісячний розмір пенсійної виплати в районі складає 1269,69 грн.

На розмір пенсійної виплати поряд з основними показниками по страховому стажу і заробітку, впливає факт працевлаштування особи. Статус працюючих пенсіонерів мають і фізичні особи – підприємці.

 

Пенсіонери, які працюють не мають права на

нарахування надбавок до пенсій на неповнолітніх утриманців (до 18 років);

розрахунок пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком інвалідам ІІ та ІІІ групи до досягнення пенсійного віку (ст.33 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»);

виплату достроково призначених пенсій згідно ст.26 Закону України "Про зайнятість населення" ст.21 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»;

виплату пенсії особі, яка отримує пенсію по втраті годувальника як така, яка зайнята доглядом за дитиною до 8-ми річного віку (п.3 ст.36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»);

виплату пенсії за вислугою років при працевлаштуванні на посаду, яка дає право на отримання даного виду пенсії. До таких осіб прирівнюються особи, яким призначено пенсію з 01.10.2011 за Законом "Про державну службу" та прирівняних до нього Законів, Законом України "Про наукову і науково-технічну діяльність";

виплату соціальних пенсій (пенсії особам, які не мають необхідного стажу роботи для призначення трудової пенсії), крім інвалідів з дитинства.

індексацію пенсії (як правило);

перерахунки основного розміру пенсії, надбавки за понаднормативний стаж, перерахунки мінімального розміру пенсії особам, на яких поширюється дія Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці". Зазначені перерахунки здійснюються після звільнення з роботи або припинення підприємницької діяльності з урахуванням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, установленого на дату звільнення з роботи або припинення такої діяльності.

 

В базі даних управління обліковуються працюючі пенсіонери, яким виповнилось 70 і більше років. За результатами попередньо проведеної роботи, більшість з них не працює (не займається підприємницькою діяльністю), але не повідомили управління, не надали відповідних документів.

Якщо факт роботи або здійснення підприємницької діяльності не має місце, необхідно звернутися в управління Пенсійного фонду з відповідною заявою і підтверджуючими документами.

 

Для пенсіонерів похилого віку, зареєстрованих як фізичні особи -підприємці, але підприємницькою діяльністю не займаються!!!

З 07.07.2014  набрав чинності Закон України від 13.05.2014 № 1258-VІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом”, згідно з яким фізичні особи-підприємці виключаються з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом у строк до одного дня. Фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (04.09.14)
Переглядів: 866
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018