Середа, 14.11.18, 10:51 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Попередження та профілактика корупційних правопорушень в управлінні за 2014 рік

   В управлінні Пенсійного фонду України в Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької обдасті протягом 2014 року проводилась системна робота щодо протидії корупції.

Для отримання від громадян, підприємств, установ та організацій інформації про корупційні діяння та інші правопорушення, вчинені посадовими особами управління, один раз у кварталі працює тематична «пряма» телефонна лінія «Запобігання та протидія корупції», на яку у 2014 році зателефонувало 2 особи. Письмові та усні скарги на дії працівників, звернення щодо порушення державними службовцями управління не надходили.

З метою зменшення кількості безпосередніх контактів громадян і представників юридичних осіб з державними службовцями управління, функціонує обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

Питання щодо вивчення та роз’яснення законодавства про запобігання та протидії корупції включаються до тематики семінарів, апаратних навчань, виробничих нарад управління. Протягом року за тематикою вивчення та роз’яснення законодавства про запобігання та протидію корупції проведено 2 семінари та 3 тематичні наради з працівниками управління. Посилена увага приділялась роз’яснювальній роботі серед державних службовців та претендентів на заміщення вакантних посад.

Відповідно до ст.13 Закону України „Про державну службу” та антикорупційного законодавства в управлінні організовано подання 34 державними службовцями ( з урахуванням 3 працівників, що звільнилися протягом звітного періоду) декларацій про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан державного службовця щодо себе та членів своєї сім’ї за 2013 рік. Порушень чинного антикорупційного законодавства не встановлено.

В рамках виявлення конфлікту інтересів кадровою службою проведено роботу по збору інформації щодо близьких осіб державних службовців управління, які працюють в одному органі, попереджаються особи, які претендують на зайняття посад державних службовців, про спеціальні обмеження, встановлені законами України «Про державну службу» та «Про заходи запобігання і протидії корупції». Вперше прийняті на державну службу приймають Присягу державного службовця, про що робиться запис у трудову книжку.

 Прийом на державну службу проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169, з обов’язковим проведенням письмових іспитів кандидатів. Протягом 2014 року за результатом конкурсного відбору здійснено 2 призначення, та переведено на інші посади 14 працівників. 

Відповідно до ст. 11 Закону України „Про засади запобігання і протидії корупції” та Порядку організації проведення спеціальної перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого Указом Президента України від 25.01.2012 року № 33, у 2014 році в управлінні організовано проведення 2 спеціальних перевірок документів осіб, що пройшли конкурс на посади держслужбовців. Фактів подання неправдивих відомостей не встановлено.

Для підвищення ефективності роботи державних службовців та відповідальності за доручену справу, перевірки рівня професійної підготовки в 2014 році проведено щорічне оцінювання державних службовців.

Оцінюванню підлягали 28 держслужбовців або 90,3 % до фактичної їх чисельності. За підсумками оцінювання 28 державних службовців отримали “добру” оцінку.

Протягом 2014 року випадків корупційних діянь в управлінні не встановлено.

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (29.04.15)
Переглядів: 663
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018