Неділя, 25.02.24, 4:32 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

У категорії матеріалів: 32
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Для 14 мільйонів українських пенсіонерів сьогодні є два способи одержання пенсії – по пошті та у відділеннях або банкоматах банків. І хоча пошта має кілька переваг перед банками (мається на увазі більш розгалужена мережа і можливість доставки пенсії пенсіонерам додому), банки з кожним роком роблять своїми клієнтами все більше пенсіонерів. На даний час в Кам”янсько-Дніпровському районі на обліку знаходиться 12361 пенсіонера, з них послугами 5 банківських відділень, таких як: "ПриватБанк”, "Ощадбанк”, "Український інноваційний банк”, "МетаБанк та  "Райффайзен Банк Аваль, користуються  4271 пенсіонер, що становить 35 відсотків від загальної  кількості. За 2011 рік чисельність отримувачів зросла на 332 пенсіонера. Серед них чимало громадян, яким нещодавно призначили пенсію. Ця категорія людей більш активна, багато хто з них після виходу на пенсію продовжує працювати.           
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2374 | Додав: UPFU | Дата: 26.03.12

В сьогоднішньому номері ми торкнемося  питань , які найчастіше виникають під час спілкування з пенсіонерами  на "гарячій лінії” , яка діє в управлінні у щоденному режимі та пропонуємо відповіді на них.
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 17379 | Додав: UPFU | Дата: 26.03.12

Управління Пенсійного фонду України в Камянсько-Дніпровському районі Запорізькій області доводить до Вашого відома, що на сьогоднішній день  у 9-ти з 10-ти громадян, що представили документи для первинного призначення пенсії, документи (трудова книжка, довідки про заробітну плату, пільговий стаж роботи та ін.) не відповідають вимогам діючого законодавства України і потребують доопрацювання.
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1930 | Додав: UPFU | Дата: 25.01.12

З 1 жовтня 2011 року набрав чинності Закон України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (далі Закон), який  вніс чимало  нововведень  у порядок призначення (перерахунок) пенсій.

       Передбачена низка заходів, які значно вплинуть на розміри пенсійних виплат. Наприклад, максимальний розмір новопризначених пенсії обмежено  10 прожитковими мінімумами для осіб, які втратили працездатність, який  з 1 жовтня 2011 року становить 784,00 грн.; зменшено розмір пенсії з 90 до 80% заробітної плати  держслужбовців. Звертаємо увагу на те, що .....
Пенсійне забезпечення | Переглядів: 3025 | Додав: UPFU | Дата: 25.10.11

Чтобы оформить пенсию, обычно требуется немало усилий и времени - чтобы собрать все необходимые документы. Поэтому будущим пенсионерам стоит заранее узнать, какие именно справки и документы им необходимо представить в территориальное управление Пенсионного фонда Украины по месту проживания к заявлению о назначении пенсии по возрасту.

         В соответствии с Порядком представления и оформления документов для назначения (перерасчета) пенсий в соответствии с  Законом Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании”, утвержденного постановлением правления Пенсионного фонда Украины от 25.11.2005 № 22-1, зарегистрированного в Министерстве юстиции Украины 27.12.2005 № 1566/11246, к заявлению о назначении пенсии по возрасту необходимо представить следующие документы:

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 3246 | Author: В.В.Ляшенко | Додав: UPFU | Дата: 24.05.11

Пенсійне посвідчення є документом, який підтверджує факт призначення  пенсії та посвідчує особу, якій здійснюється її виплата. Посвідчення використовують у різних випадках. наприклад, коли потрібно підтвердити статус пенсіонера у громадському транспорті, або при виплаті пенсій (разом із паспортом) та у випадках, пов”язаних з використанням пільг. Але слід зауважити, що законодавством не передбачена наявність в пенсійному посвідченні інформації про право на користування пільгами. Для їх отримання  потрібно мати відповідне посвідчення, видачу яких здійснює управління праці та соціального захисту населення. Разом з тим, у пенсійному посвідченні старого зразка може знаходитися відмітка, яка дає право на безкоштовний проїзд, отримання ліків, про наявність статусів дітей війни або ветеранів праці

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 10298 | Додав: UPFU | Дата: 23.02.11

      Управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області інформує, що з 1 січня 2011 року у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" підвищено пенсійні виплати, розмір яких залежить від величини прожиткового мінімуму, зокрема:
- мінімальні розміри пенсій, призначених відповідно до законів України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та "Про пенсійне  забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб";
- мінімальні розміри пенсійної виплати інвалідам війни та учасникам бойових дій;Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2844 | Додав: UPFU | Дата: 26.01.11

Постановлением Кабинета Министров Украины от 28.07.2010 №656 правительство увеличило с 1 августа 2010 года минимальные пенсионные выплаты для инвалидов Великой Отечественной войны и участников боевых действий.

         Пунктом 1 вышеуказанного постановления предусмотрено, что с 01.08.2010 инвалидам войны и участникам боевых действий, у которых ежемесячный размер пенсионных выплат (с учетом надбавок, повышений, дополнительных пенсий, целевой денежной помощи, сумм индексаций и других доплат к пенсиям, установленным законодательством, кроме пенсий за особые заслуги перед Украиной) не достигает у инвалидов войны I группы – 240 процентов прожиточного минимума для лиц, утративших трудоспособность, II группы – 215, III группы – 190, участников боевых действий – 165 процентов, выплачивается ежемесячная государственная адресная помощь к пенсии в сумме, не достающей до указанных размеров.

       

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 3494 | Додав: UPFU | Дата: 06.10.10

Як завжди, діяльність Пенсійного фонду України спрямована на своєчасне і повне фінансування пенсійних виплат та грошової допомоги, що є основним джерелом коштів для осіб, які втратили працездатність. В першу чергу це передбачає контроль за правильністю виплати пенсій, недопущення їх нецільового використання у вигляді переплати та забезпечення економії пенсійних коштів.

Сьогодні Пенсійний фонд зазнає значних витрат у вигляді переплат пенсій, надбавок та доплат працюючим пенсіонерам, на які вони не мають право :

-  пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком, призначеної відповідно до ст. 33 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

- пенсії за вислугу років, які призначаються лише при залишенні роботи, що дає право на цей вид пенсії;

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2270 | Додав: UPFU | Дата: 30.06.10

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам”янсько-Дніпровському районі з 4 грудня, відповідно до встановлених графіків, розпочата виплата пенсій у підвищених розмірах та доплат за листопад. Перерахунок пенсій проведений в зв’язку з підвищенням соціальних стандартів.

Пенсійне забезпечення | Переглядів: 2779 | Додав: UPFU | Дата: 14.12.09

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024