Середа, 14.11.18, 10:51 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

Пенсійне посвідчення- його значення та порядок отримання

Пенсійне посвідчення є документом, який підтверджує факт призначення  пенсії та посвідчує особу, якій здійснюється її виплата. Посвідчення використовують у різних випадках. наприклад, коли потрібно підтвердити статус пенсіонера у громадському транспорті, або при виплаті пенсій (разом із паспортом) та у випадках, пов”язаних з використанням пільг. Але слід зауважити, що законодавством не передбачена наявність в пенсійному посвідченні інформації про право на користування пільгами. Для їх отримання  потрібно мати відповідне посвідчення, видачу яких здійснює управління праці та соціального захисту населення. Разом з тим, у пенсійному посвідченні старого зразка може знаходитися відмітка, яка дає право на безкоштовний проїзд, отримання ліків, про наявність статусів дітей війни або ветеранів праці

Сьогодні відповідно до постанови правління ПФУ від 25.03.2004  р. № 4-1 "Про порядок обліку, зберігання, оформлення та видачу пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах” (далі постанова) видається пенсійне посвідчення нового зразка, тобто, замість звичних книжок видаються нові пластикові посвідчення, в яких зазначається прізвище, ім.”я, по-батькові, дата народження, номер особового рахунку, вид пенсії, група інвалідності, строк дії та дата видачі. Пластикове посвідчення має відповідний захист та фотокартку особи(розміром 6 х 4). У разі, якщо пенсія призначена неповнолітній або недієздатній особі , у пенсійному посвідчені додатково зазначається прізвище, ім”я та по батькові матері (батька), опікуна (піклувальника), фотокартка і ідентифікаційний номер зазначеної дитини. Разом з тим, пенсійні посвідчення старого зразка дійсні на всій теріторії України до їх обміну на нові в установленному порядку.

В разі  втрати або викрадення пенсійного посвідчення, особі, якій призначено пенсію, необхідно надати  до управління Пенсійного фонду України відповідну заяву.

Згідно п. 6 постанови посвідчення видається безкоштовно особисто пенсіонеру або іншій особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень. 

           З початку впровадження системи видачі пенсійних посвідчень електронного зразка виготовлено 4224 посвідчення, але  352 ще не потрапили до рук своїх власників.

Отже, пенсіонерів, які до 2011 року надавали  до  районного управління Пенсійного фонду України заяви (анкети відомостей) про виготовлення пенсійних посвідчень та до теперішнього часу не отримали їх, просимо звернутися в будь який з приймальних днів (понеділок, середу), з відповідними документами, до кабінету № 5.

За роз”ясненнями  звертайтесь за телефоном „гарячої”  лінії  Пенсійного фонду за номером 2 18 15.

 

 

 

   Заступник  начальника

відділу з виплати пенсії

                                                                                              Т.Г.Шароварова     

 

   

Категорія: Пенсійне забезпечення | Додав: UPFU (23.02.11)
Переглядів: 9008
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018