Четвер, 07.12.23, 1:33 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

ЕКОНОМІЯ КОШТІВ – ЗАПОРУКА СВОЄЧАСНОСТІ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ !

Як завжди, діяльність Пенсійного фонду України спрямована на своєчасне і повне фінансування пенсійних виплат та грошової допомоги, що є основним джерелом коштів для осіб, які втратили працездатність. В першу чергу це передбачає контроль за правильністю виплати пенсій, недопущення їх нецільового використання у вигляді переплати та забезпечення економії пенсійних коштів.

Сьогодні Пенсійний фонд зазнає значних витрат у вигляді переплат пенсій, надбавок та доплат працюючим пенсіонерам, на які вони не мають право :

-  пенсії по інвалідності в розмірі пенсії за віком, призначеної відповідно до ст. 33 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”;

- пенсії за вислугу років, які призначаються лише при залишенні роботи, що дає право на цей вид пенсії;

- пенсії в разі втрати годувальника особам, які зайняті доглядом за дитиною померлого годувальника до досягнення  нею 8 років;

- надбавки  на непрацездатних членів сім’ї;            

-  індексація пенсії;

Зловживання з боку пенсіонерів, які не повідомляють про своє працевлаштування, призводять до чисельних переплат наприклад, за І півріччя 2010 року, виявлено 25 випадків переплат на суму 2,8 тис.  грн., а це не одна пенсія  середнього розміру.

Інший напрямок - це організація роботи по заощадженню пенсійних коштів, що є актуальною в умовах критичного стану наповнення бюджету Пенсійного фонду. Одним з варіантів є економія коштів на поштових витратах. Справа в тому, що Пенсійний фонд за кожну виплачену пенсію через відділення поштового зв”язку витрачає 0,79 % від розміру кожної виплати пенсіонерам, що мешкають в місті, та 1,56% мешканцям сільської місцевості.

Таким чином, оплата за доставку  пенсій через відділення поштового зв”язку важким тягарем лягає на видаткову частину пенсійного бюджету. З початку року ці витрати склали 504.7 тис. грн., у той час, коли такі фінансові установи як банки, здійснюють виплату пенсій безкоштовно.

  На сьогодні вже 3858 пенсіонерів (30 %) району отримують пенсії шляхом їх перерахування на вкладні рахунки в банках, протягом січня – червня 2010 року зараховано більше двадцяти мільйонів гривень. Розрахункова економія коштів на оплату послуг склала 22.7 тис. грн. грн. З кожним місяцем кількість пенсіонерів, які виявили бажання одержувати пенсію  в банках зростає, з початку року збільшення відбулося на 206 пенсіонерів.

Для завоювання  прихильності клієнтів, банківські установи постійно  поліпшують  рівень обслуговування пенсіонерів, проводять різноманітні призові акції, оновлюють  програми одержання коштів. Клієнти банків можуть отримувати пенсію  в повній сумі або частково з нарахованими відсотками, використовують мережу банкоматів по  всій території  Україні для одержання готівки в будь який час, та багато іншого.

За роз”ясненнями та  детальною інформацією звертайтесь  до банківських  відділень , розташованих на території Кам”ясько-Дніпровського району, або за телефоном „гарячої ”  лінії Пенсійного фонду за номером 2 18 15.

Економія коштів важлива задача,

для Пенсійного фонду цей режим є найкращім!

 

 

   Заступник  начальника

відділу з виплати пенсії

                                                                                                 Т.Г.Шароварова     

Категорія: Пенсійне забезпечення | Додав: UPFU (30.06.10)
Переглядів: 2259
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2023