Четвер, 22.11.18, 12:39 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

Деякі зміни в порядку звернення за призначенням пенсії.

Управління Пенсійного фонду в Кам’янсько-Дніпровському районі, в рамках проведення роботи з майбутніми пенсіонерами роз’яснює зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

З 1 січня 2016 року для обчислення пенсії має використовуватися заробітна плата виключно після 01.07.2000 та виключно за даними Реєстру застрахованих осіб. До кінця поточного року, а для осіб, які не мають 60 місяців страхового стажу і після, для підтвердження заробітної плати, з якої обчислюється пенсія, можна подавати довідку про заробітну плату (дохід) до 1 липня 2000 року. Але ці довідки потребують обов’язкової перевірки органами Пенсійного фонду, про що і внесені зміни до Порядку. Тобто, отримавши довідку про заробітну плату для обчислення пенсії, органи Пенсійного фонду мають пра­во перевірити відповідність сум заробітку у довідці сумам, зазначеним у первинних документах, на підставі яких її видано, та сплату з цих сум відповідних внесків.

До Порядку внесені зміни щодо документа, який є підставою для зміни статусу «працюючий» чи «непрацюючий» внутрішньо перемішеним особам. Установлено, що в разі відсутності в зареєстрованої (взятої на облік) внутрішньо переміщеної особи документів, що підтверджують факт звільнення (припинення зайнятості), факт звільнення з роботи встановлюється на підставі особистої заяви із зазначенням дати, з якої особа не працює, та поясненням обставин, у зв'язку з якими неможливо внести запис до трудової книжки чи подати оригінал трудової книжки.

Після змін, в Порядку зафіксовані положення щодо призначення пенсії громадянам України, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і не одержу­ють пенсії від уповноважених органів Російської Федерації. Такі особи до заяви про призначен­ня пенсії за українським законодавством додають доку­мент уповноваженого органу Російської Федерації про те, що особі не призначалася пенсія за місцем реєстрації на території АРК та м. Севастополя, і особисту декларацію про відсутність громадянства держави-окупанта.

Пункт 2.6. Порядку, що визначає перелік документів, які подаються для призначення до пенсій надбавок, допомоги, додаткової пенсії, компенсації та підвищення, доповнений положенням про необхідність подання для призначення надбавки на непрацездатних членів сім'ї документу про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків непрацездатному членові сім'ї.

 

Начальник відділу

обслуговування громадян

Т.Шароварова

Категорія: Пенсійне забезпечення | Додав: UPFU (28.10.15)
Переглядів: 567
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018