Субота, 13.04.24, 10:47 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Пенсійне забезпечення

Пріоритетні напрямки діяльності органів Пенсійного фонду

Постійне підвищення якості обслуговування громадян, забезпечення повноти та оперативності відповідних послуг – основні пріоритети в роботі Пенсійного фонду України.

         Саме тому протягом 2015 року Фонд працював над створенням централізованої системи призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи. Головною метою її створення є запровадження автоматизованої обробки даних та документів із забезпеченням максимальної доступності громадян до послуг, які надає Пенсійний фонд, незалежно від місця їхнього проживання.

Згідно з такою системою передбачено запровадження нових методів прийому громадян за принципом бек-офісу та фронт-офісу. Це дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, а й спростити процедуру прийому та обслуговування громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування з фахівцями Фонду. Вся інформація про особу відразу потраплятиме в електронну пенсійну справу, яку формуватимуть під час першого звернення громадянина в Пенсійний фонд та оброблятимуть за допомогою централізованої системи призначення й виплати пенсій. Ця система буде єдиною для всіх управлінь Фонду, захищеною за сучасними стандартами, що унеможливлює втрату персональних даних та витік інформації.

         Насправді процедура дуже проста: для призначення пенсії людина подаватиме працівникові Пенсійного фонду всі оригінали потрібних документів (паспорт, трудову книжку, тощо), потім їх сканують (оцифровують) і формують електронну пенсійну справу. Фахівець Пенсійного фонду заповнює в електронній формі заяву про призначення пенсії й роздруковує її, а людина, якій призначають пенсію, лише посвідчує цю заяву своїм підписом.

         Електронні пенсійні справи, які міститимуть скановані пенсійні документи, а також усі розрахунки під час призначення та перерахунку пенсії, і становитимуть основний пенсійний архів.

         Передбачено також, що пенсіонери зможуть у будь-який час через інтернет ознайомитися з даними своєї пенсійної справи за допомогою електронного цифрового підпису.

На сьогодні завершується розробка основного програмного забезпечення, проводиться його тестова експлуатація в 60 управліннях Пенсійного фонду України, розпочато підготовку до введення системи в промислову експлуатацію, здійснюється навчання фахівців.

Варто зазначити, що функціональні можливості системи дістали позитивну оцінку групи міжнародних експертів з інформаційних технологій та пенсійних експертів, які працювали в Україні з 28 квітня по 29 травня 2015 року за проектом « Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II)».

Поступове запровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій заплановано розпочати з 1 січня 2016 року відповідно до затвердженого графіка введення її в експлуатацію в усіх регіонах України.Джерело: http://www.pfu-zak.gov.ua/index.php/home/1548-priorytetni-napriamky-diialnosti-orhaniv-pensiinoho-fondu
Категорія: Пенсійне забезпечення | Додав: UPFU (17.11.15)
Переглядів: 1416
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024