Понеділок, 20.05.24, 12:18 PM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

У категорії матеріалів: 59
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Перед органами Пенсійного фонду поставлені глобальні завдання щодо стабільної реалізації пенсійної реформи, формування поняття пенсії як особистого внеску громадян в своє майбутнє, становлення накопичувальної системи пенсійного страхування та інші.

Ці завдання виконуються поряд з повсякденною, кропіткою і напруженою роботою з призначення, перерахунків і виплати пенсій та акумулювання коштів до бюджету Пенсійного фонду. Черговий звітний період - 2013 рік - підтвердив, що Пенсійним фондом виконане його головне завдання: своєчасне і в повному обсязі здійснення пенсійних виплат.
Адміністрація | Переглядів: 1575 | Додав: UPFU | Дата: 21.01.14

З початком навчального року, в Кам’янсько-Дніпровському районі розпочалися традиційні зустрічі спеціалістів Пенсійного фонду з учнями одинадцятих класів шкіл міста і району.

13 вересня начальником управління О.Цигрик проведена зустріч в рамках Дня відкритих дверей для молоді, роз’яснені можливості добровільної участі в системі пенсійного страхування на період студентства, пропозиції Пенсійного фонду щодо добору абітурієнтів для вступу до вищих навчальних закладів, з якими укладені договори про педагогічне співробітництво. Школярі, майбутні студенти, проявили щиру зацікавленість в обговорені запропонованих питань. 


Адміністрація | Переглядів: 1561 | Додав: UPFU | Дата: 13.09.13

З 1 липня ц.р. набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (№ 231-VII).  Цим Законом  внесено зміни до законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам». 

 Таким чином, законодавець урегулював низку питань пенсійного забезпечення: 1) про зарахування  до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами; 2) про виплату пенсії по втраті годувальника дітям, які досягли 18-річного віку, в період перерви у навчанні; 3) про зміну механізму перерахунку пенсій з 1 березня кожного року;  4) про оптимізацію зарплати для обчислення пенсії шляхом першочергового виключення періодів отримання допомоги по безробіттю; 5) про удосконалення механізму  визначення середньомісячного коефіцієнта зарплати особи у разі, коли є неповні місяці страхового стажу.
Адміністрація | Переглядів: 1742 | Додав: UPFU | Дата: 26.06.13

Право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, тобто право на самостійну добровільну сплату єдиного соціального внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Для участі у добровільному страхуванні потрібно звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву для складання договору.  

Адміністрація | Переглядів: 1996 | Додав: UPFU | Дата: 17.05.13


Адміністрація | Переглядів: 1777 | Додав: UPFU | Дата: 17.05.13

З 1 січня 2013 року змінено розподіл єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що дає можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок одним платіжним дорученням.

Це відчутно спрощує механізм  розрахунків зі сплати єдиного внеску.

З 15.12.2012 в управлінні Державної казначейської служби відкриті нові номери розрахункових рахунків для сплати єдиного внеску.

Управлінням проводиться відповідна робота, під розписку вручаються нові номера рахунків.

З метою дотримання вимог Закону щодо сплати єдиного внеску та запобіганню помилок при   сплаті,   звертайтеся   до   управління   Пенсійного   фонду   особисто    або   за    телефонами   2 37 13,     2 30 35.Адміністрація | Переглядів: 1953 | Додав: UPFU | Дата: 19.12.12

У Пенсійному фонді України працює контакт-центр, в якому за безкоштовним багатоканальним телефонним номером 0-800-503-753  громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання щодо пенсійного забезпечення.

 

Контакт-центр Пенсійного фонду України працює:

робочі дні з 9.00 до 18.00 год.

субота, неділя – вихідний день.

 

Для мешканців усіх регіонів України дзвінки зі стаціонарних телефонів до контакт-центру є безкоштовними

Адміністрація | Переглядів: 1728 | Додав: UPFU | Дата: 28.11.12

Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Камянсько – Дніпровському районі за перше півріччя 2012 року

 Результативність роботи Пенсійного фонду передусім оцінюється громадянами за такими критеріями як регулярність та вчасність виплати пенсій з урахуванням їх підвищень.  Тому,  вся організаційна, фінансово – економічна і правова робота нашого управління була спрямована на виконання планових показників та заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження в життя президентської Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава.

Адміністрація | Переглядів: 2212 | Додав: UPFU | Дата: 31.07.12

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024