Неділя, 25.02.24, 5:05 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

У категорії матеріалів: 59
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Проектом закону „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій” передбачається удосконалення функціонування солідарної системи, зокрема, звільнення її від невластивих виплат, скасування спеціальних пенсій (крім військових) та призначення всіх пенсій за одним законом, тоді як на сьогодні умови призначення пенсій передбачені в понад 20 законах.
З 1 січня 2016 року пенсія державним службовцям та прирівняним до них особам, (судді, прокурори та народні депутати) призначатиметься на загальних умовах. Спеціальні пенсії, призначені до 1 січня 2016

Адміністрація | Переглядів: 1222 | Додав: UPFU | Дата: 14.05.15

8 травня громада Кам’янсько-Дніпровського району з нагоди Дня пам’яті і примирення вшанувала пам’ять загиблих заради перемоги над нацизмом, прозвучали добрі слова привітання ветеранів, заклики до миру, добра і єдності.

Працівники управління Пенсійного фонду України повсякденною роботою засвідчують шану до літніх людей, до людей, зусиллями яких досягнуто перемоги, до їх вдів і дітей. Напередодні святкування Дня Перемоги проведені зустрічі з ветеранськими активами сіл району, з районною організацією ветеранів. Спеціалісти відповідали на всі питання, роз’яснювали новації і можливості пенсійного забезпечення, привітали присутніх з побажаннями міцного здоров’я та довголіття.

Адміністрація | Переглядів: 1160 | Додав: UPFU | Дата: 12.05.15

    В управлінні Пенсійного фонду України в Кам'янсько-Дніпровському районі Запорізької обдасті протягом 2014 року проводилась системна робота щодо протидії корупції.

Для отримання від громадян, підприємств, установ та організацій інформації про корупційні діяння та інші правопорушення, вчинені посадовими особами управління, один раз у кварталі працює тематична «пряма» телефонна лінія «Запобігання та протидія корупції», на яку у 2014 році зателефонувало 2 особи. Письмові та усні скарги на дії працівників, звернення щодо порушення державними службовцями управління не надходили.

З метою зменшення кількості безпосередніх контактів громадян і представників юридичних осіб з державними службовцями управління, функціонує обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна».

Адміністрація | Переглядів: 1315 | Додав: UPFU | Дата: 29.04.15

Управління Пенсійного фонду України в

Камянсько-Дніпровському районі

О Г О Л О Ш У Є    К О Н К У Р С

на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста-програміста відділу з призначення пенсій

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою,  вища (економічна) освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста I або II категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Адміністрація | Переглядів: 1238 | Додав: UPFU | Дата: 05.01.15

Особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, відповідно до постанови КМУ від 05.11.2014 № 637 призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюються за місцем їх перебування на обліку.

Адміністрація | Переглядів: 1430 | Додав: UPFU | Дата: 08.12.14

Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними. Для утвердження поваги та довіри до права, вже традиційною стала всеукраїнська акція «Тиждень права».

Управління Пенсійного фонду, долучившись до проведення тижня права, намагається всебічно, в доступній формі інформувати населення з питань, що стосуються політики держави в сфері пенсійного забезпечення, постійно працює над підвищенням рівня правової культури та освіти серед населення, сприяє громадянам в реалізації їх прав і законних інтересів.

Адміністрація | Переглядів: 1626 | Додав: UPFU | Дата: 04.12.14

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Управлінням Пенсійного фонду щомісячно здійснюється виплата пенсій 6676 таким пенсіонерам, 272 з яких працюють, діє низка заходів з обслуговування осіб похилого віку, забезпечення їх потреби в спілкуванні і отриманні інформації. Громадяни можуть скористатися послугами особистих виїзних прийомів по селах району, виїздом спеціалістів управління додому, за місцем проживання, надання консультацій за телефоном «гарячої» лінії 2 18 15, за допомогою програми SKYPE в мережі Інтернет (kdnpfu12).

Колектив управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі бажає всім миру, добра, міцного здоров’я, довголіття та злагоди у душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!

     Начальник управління                                                                              О.Цигрик

Адміністрація | Переглядів: 1508 | Додав: UPFU | Дата: 30.09.14

Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024