Середа, 19.06.24, 10:06 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

Добровільна сплата єдиного внеску: шлях до гідної пенсії.

Право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, тобто право на самостійну добровільну сплату єдиного соціального внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не належать до платників єдиного внеску, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Для участі у добровільному страхуванні потрібно звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву для складання договору.  

Договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). При цьому сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму єдиного внеску, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановлених на дату укладення договору. Зміни щодо визначення розміру страхового внеску саме на день укладання договору набрали чинності в квітні поточного року.

На цьому слід зауважити особам, яким до необхідного стажу (або мінімального 15 років або загального 30 і 35) не вистачає 2-3 років і вони мають бажання провести сплату внеску за минулі роки. Тобто, при сплаті єдиного соціального внеску за минулі періоди, обчислення мінімального страхового внеску (33,2 % мінімальної заробітної плати) відбувається із суми заробітної плати, що встановлена на день укладання договору, а не в періоди, за які проводиться доплата.

Добровільна участь в системі державного пенсійного страхування дає змогу самостійно забезпечити право на майбутню пенсію або збільшити її розмір.

В квітні 2013 року набули чинності і інші зміни в частині добровільної участі державного страхування. Роз’яснення і консультації можна отримати в управлінні або за телефоном 2 37 13,   2 11 05.

 

Головний     спеціаліст – юрисконсульт управління                        Л.П.Каунова
Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (17.05.13)
Переглядів: 2005
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024