Понеділок, 20.05.24, 11:48 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Адміністрація
« 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати далі .....

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1137 | Додав: UPFU | Дата: 12.05.14

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі системно проводиться робота з аналізу та прогнозування надходження до Пенсійного фонду єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Питання чергової зустрічі з представниками місцевої Державної податкової інспекції окреслені необхідністю максимального наповнення бюджету Фонду, виконання планових показників надходження єдиного внеску, ліквідації заборгованості.

Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду Л.Суханова доповіла про залишок непогашеної заборгованості за виконавчими документами Пенсійного фонду в сумі 208,1 тис. грн., практично 45 % якої обліковується за одним державним підприємством «СГП Запорізьке», про необхідність підвищення рівня надходження єдиного внеску, зважаючи на забезпеченість району власними коштами лише на 22,6 %. За січень-лютий поточного року до бюджету Пенсійного фонду надійшло 7061,7 тис. грн. єдиного внеску, витрати на виплату пенсій склали 31292,6 тис. грн.

Окремими питаннями наради обговорені аналітичні можливості програмного забезпечення Фонду та податкової інспекції, визначені подальші шляхи співпраці.

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1094 | Додав: UPFU | Дата: 31.03.14

Починаючи з 01.10.2013 року звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску подається страхувальником до органу доходів і зборів за основним місцем реєстрації платника. У функціях Пенсійного фонду залишено ведення реєстру застрахованих осіб та здійснення контролю, у тому числі спільно з органами доходів і зборів, за достовірністю відомостей про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню. У зв’язку з цим Пенсійний фонд надає консультації по заповненню звітності щодо сум нарахованого єдиного соціального внеску в питаннях, які стосуються застрахованих осіб, тобто найманих працівників, осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру, фізичних осіб – підприємців, самозайнятих осіб та ін.

За найманих працівників та осіб, які працюють за договорами цивільно-правового характеру страхувальник подає звіт щомісячно за формою «Додаток 4».

1.У разі прийняття або звільнення працівників, при виході жінки у відпустку у зв’язку із вагітністю та пологами, при оформленні працівника у відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти річного віку страхувальником подається таб. 5 дод. 4 із зазначенням громадянства України, ідентифікаційного коду працівника, прізвища, імені та по-батькові, початку або кінця трудових відносин або зміни статусу працівника. У разі звільнення працівника зазначається стаття та пункт КЗпП України, згідно якого відбулося звільнення.  ТИПОВІ ПОМИЛКИ:

Читати далі......

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1087 | Додав: UPFU | Дата: 31.03.14

Відповідно до ст. 47  Закону  України "Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”  пенсія виплачується  щомісяця  не  пізніше 25  числа.

         З метою розподілення фінансового навантаження в межах виплатного періоду, фінансування виплати пенсій здійснюється пропорційно по днях.

        Виплата пенсій у березні поточного року проводиться стабільно і своєчасно.

        Станом на 24  березня 2014 року відділення ЗД УППЗ "Укрпошти” і банківські установи Кам”янсько-Дніпровського району для виплати пенсій профінансовані в повному обсязі

в сумі  15652 тис.  грн.

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1132 | Додав: UPFU | Дата: 24.03.14

Матеріальне забезпечення в старості, в разі інвалідності або у випадку втрати годувальника є основною складовою системи соціального захисту населення та гарантується громадянам державою. Зазначені гарантії базуються на системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за рахунок внесків громадян, роботодавців, а також бюджетних і інших джерел.

Перехід від системи пенсійного забезпечення до системи пенсійного страхування є головною метою пенсійної реформи сьогодення.

Читати далі....

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1159 | Додав: UPFU | Дата: 17.03.14

Перед органами Пенсійного фонду поставлені глобальні завдання щодо стабільної реалізації пенсійної реформи, формування поняття пенсії як особистого внеску громадян в своє майбутнє, становлення накопичувальної системи пенсійного страхування та інші.

Ці завдання виконуються поряд з повсякденною, кропіткою і напруженою роботою з призначення, перерахунків і виплати пенсій та акумулювання коштів до бюджету Пенсійного фонду. Черговий звітний період - 2013 рік - підтвердив, що Пенсійним фондом виконане його головне завдання: своєчасне і в повному обсязі здійснення пенсійних виплат.


Читати далі.......
Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1202 | Додав: UPFU | Дата: 21.01.14

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ!

 Управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі здійснює прийом і обслуговування громадян щоденно з 8-30 до 16-00  години (п’ятниця до 15-00). Прийом здійснюється за принципом «єдиного вікна».


 

Начальник управління                                                                         О.А.Цигрик

Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1233 | Додав: UPFU | Дата: 23.10.13

З початком навчального року, в Кам’янсько-Дніпровському районі розпочалися традиційні зустрічі спеціалістів Пенсійного фонду з учнями одинадцятих класів шкіл міста і району.

13 вересня начальником управління О.Цигрик проведена зустріч в рамках Дня відкритих дверей для молоді

Читати далі .....
Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1336 | Додав: UPFU | Дата: 13.09.13

З 1 липня ц.р. набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (№ 231-VII).  Цим Законом  внесено зміни до законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам». 

 Таким чином, законодавець урегулював низку питань пенсійного забезпечення: 1) про зарахування  до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами; 2) про виплату пенсії по втраті годувальника дітям, які досягли 18-річного віку, в період перерви у навчанні; 3) про зміну механізму перерахунку пенсій з 1 березня кожного року;  4) про оптимізацію зарплати для обчислення пенсії шляхом першочергового виключення періодів отримання допомоги по безробіттю; 5) про удосконалення механізму  визначення середньомісячного коефіцієнта зарплати особи у разі, коли є неповні місяці страхового стажу.
 
Читати даліі ....
Категорія: Адміністрація | Переглядів: 1306 | Додав: UPFU | Дата: 26.06.13

Форма входу
календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024