Неділя, 25.02.24, 3:30 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Пенсійне забезпечення
1 2 3 4 »
    Відповідно до ст. 47  Закону  України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”  пенсія виплачується  щомісяця  не  пізніше 25  числа.
    З метою розподілення фінансового навантаження в межах виплатного періоду,фінансування виплати пенсій здійснюється пропорційно по днях.
Виплата пенсій у грудні поточного року проводиться стабільно і своєчасно.   
            
Станом на 20  cічня 2014 року відділення ЗД УППЗ "Укрпошти” і банківські установи Кам”янсько-Дніпровського району для виплати пенсій профінансовані  до 20 січня в сумі  11169,7 тис.  грн. 
Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1225 | Додав: UPFU | Дата: 23.12.13

Сегодня уже полностью закончена выплата пенсий мая месяца. Общий объем выплаченных средств по двум Каменско-Днепровскому и Великобелозерскому составил 20,8 млн. грн., что на 400 тысяч больше по сравнению с апрелем.  Увеличение связано с тем, что в мая текущего года пенсионеры получили пенсии, пересчитанные с учетом повышения прожиточного минимума для нетрудоспособных граждан.
В соответствии с Законом Украины «О государственном бюджете на 2016 год», с 1 мая прожиточный минимум для нетрудоспособных возрос с 1074 грн. до 1130 грн., в связи с чем органами Пенсионного фонда проведен перерасчет пенсий, а также надбавок, и повышений, размеры которых определяются, исходя из прожиточного минимума. По району пересчитаны 10 с половиной тысяч пенсий, средний размер повышения не очень высокий 47 грн. следует отметить еще один момент - вследствие перераспределения внутренних составляющих пенсионной выплаты (увеличение одних, например, доплаты за сверхнормативный стаж, и уменьшение других, например, индексации), результатом перерасчета пенсии может быть отсутствие повышения суммы непосредственно к выплате.

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1144 | Додав: UPFU | Дата: 31.05.16

Починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.
Для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Строк дії карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, встановлюється до трьох років за умови проходження фізичної ідентифікації клієнта в установах публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України” перші 2 рази кожні шість місяців, у подальшому – кожні 12 місяців. Після завершення строку дії картки вона перевипускається за рахунок публічного акціонерного товариства “Державний ощадний банк України”.
За відсутності проходження фізичної ідентифікації одержувачів пенсій публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” зупиняє видаткові операції за поточним рахунком до моменту звернення клієнта та щомісяця повідомляє Мінфіну.
В зв'язку з цим, внесені зміни до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25 березня 2004 року № 4-1.

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1094 | Додав: UPFU | Дата: 31.05.16

Управлінням Пенсійного фонду України в Кам'янсько-Дніпровському районі 28-30 грудня 2015 року здійснюється фінансування виплати пенсій січня 2016 року. В ці дні профінансується 8,5 млн.грн., що складає  50% потреби січня 2016 року. 

Виплата пенсій має бути проведена до 01.01.2016:

пенсіонерам, які отримують пенсію через вкладні рахунки в установах банків з датою виплати 4-23 число;

пенсіонерам, яким пенсію доставляє пошта з датою виплати 4-8 число.

 Слід звернути увагу, що виплати здійснені в грудні 2015 року це основна виплата пенсії за січень 2016 року, виплати не є підвищеннями, доплатами, надбавками.

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1080 | Додав: UPFU | Дата: 29.12.15

Що стосується перерахунку пенсій, призначених згідно Закону України «Про державну службу», повідомляємо:

Згідно статті 37-1 Закону України «Про державну службу» (в редакції Закону №76 від 28.12.2014) умови та порядок перерахунку призначених пенсій державнимслужбовцям визначаються Кабінетом Міністрів України.

15 грудня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

Зазначеною постановою виключено, зокрема, п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2000 р. №865 щодо порядку перерахунку пенсій згідно із Законом України «Про державну службу» у разі підвищення заробітної плати працюючим державним службовцям.

Отож, чинне законодавство не передбачає перерахунку пенсій, призначених згідно Закону України «Про державну службу», у зв’язку з підвищенням заробітної плати працюючим державним службовцям.

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1598 | Додав: UPFU | Дата: 28.12.15

Управління Пенсійного фонду в Кам’янсько-Дніпровському районі, в рамках проведення роботи з майбутніми пенсіонерами роз’яснює зміни до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

З 1 січня 2016 року для обчислення пенсії має використовуватися заробітна плата виключно після 01.07.2000 та виключно за даними Реєстру застрахованих осіб. До кінця поточного року, а для осіб, які не мають 60 місяців страхового стажу і після, для підтвердження заробітної плати, з якої обчислюється пенсія, можна подавати довідку про заробітну плату (дохід) до 1 липня 2000 року. Але ці довідки потребують обов’язкової перевірки органами Пенсійного фонду, про що і внесені зміни до Порядку. Тобто, отримавши довідку про заробітну плату для обчислення пенсії, органи Пенсійного фонду мають пра­во перевірити відповідність сум заробітку у довідці сумам, зазначеним у первинних документах, на підставі яких її видано, та сплату з цих сум відповідних внесків.

Читати далі....

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1079 | Додав: UPFU | Дата: 28.10.15

Відповідно до ст. 47  Закону  України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування”  пенсія виплачується  щомісяця  не  пізніше 25  числа.

З метою розподілення фінансового навантаження в межах виплатного періоду, фінансування  пенсійних виплат здійснюється пропорційно по днях.

Виплата пенсій у жовтні поточного року проводиться стабільно та своєчасно.

Станом на 05 жовтня 2015 року відділення ЗД УППЗ “Укрпошти” і банківські установи Кам”янсько-Дніпровського району для виплати пенсій профінансовані  до 05 жовтня  в сумі  1 448,0 тис. грн

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 991 | Додав: UPFU | Дата: 05.10.15

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2015 рік» (із змінами), з 1 вересня поточного року прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для осіб, які втратили працездатність встановлений у розмірі 1074 гривні. До осіб, які втратили працездатність відносяться зокрема і пенсіонери за віком, в разі настання інвалідності або в зв’язку із втратою годувальника. В зв’язку із змінами (підвищення прожиткового мінімуму з попереднього півня в 949 гривень на 125 гривень, до 1074), пенсіонерів очікує підвищення пенсій.

Читати далі..

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1190 | Додав: UPFU | Дата: 28.09.15

Пенсія — щомісячна виплата в солідарній системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, яку отримує особа в разі досягнення нею пенсійного віку чи визнання її інвалідом, або отримують члени її сім'ї у визначених Законом випадках.

Призначений розмір пенсії є гарантованою державою виплатою і, за загальним правилом, не може бути зменшений. Разом з тим, у випадках передбачених Законом, до виплати громадянин отримує менше, що викликає відповідні запитання.

По-перше, слід нагадати, що є певні законодавчі, прямо передбачені законами України, обмеження виплати. Зокрема, відповідно до Закону України від 02.03.2015 № 213-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”, тимчасово в період з 01.04.2015 по 31.12.2015 встановлений особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам незалежно від дати призначення пенсії. У період роботи пенсія виплачується у розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1423,50 грн.).

Читати далі.....

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1147 | Додав: UPFU | Дата: 17.08.15

З 01.01.2015 набули чинності зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» щодо розміру пенсійної виплати по втраті годувальника не менше 70% грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на одного непрацездатного члена сім’ї. Пенсії в зазначених розмірах, обчислюються непрацездатним членам сім’ї:

1. загиблих (померлих) військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті, у партизанських загонах і з’єднаннях та підпільних організаціях і групах, визнаних такими законодавством України, ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи чи участю у бойових діях у мирний час

Читати далі.....

Категорія: Пенсійне забезпечення | Переглядів: 1354 | Додав: UPFU | Дата: 27.01.15

Форма входу
календар
«  Лютий 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12








Copyright K-Dnipr UPFU © 2024