П`ятниця, 19.10.18, 2:20 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Доходи

Сплата соціального внеску є визначеною, необхідною і неминучою.

Одним з важливіших напрямів роботи управління Пенсійного фонду в районі є організація сталої виплати пенсій і грошової допомоги. Забезпечення цього можливе лише за умови максимального наповнення бюджету Пенсійного фонду. Сьогодні майже третина (29,8%) населення району отримує пенсійні виплати, щомісячна потреба в коштах – більше 15 млн. грн. За таких умов сумлінний платник і кожна копійка - на вагу золота.

Керівники юридичних осіб – страхувальників, завдяки і моральним принципам і примусовим заходам (адміністративна, кримінальна відповідальність), усвідомлюють значимість повної і своєчасної сплати коштів для пенсійних прав своїх найманих працівників і не допускають порушень.

До березня поточного року в районі склалася найкраща ситуація по боргам юридичних осіб, обліковувалось 6 підприємств, зокрема, 2 комунальних підприємства (Водоканал і Лазнево-пральний комбінат), 2 державних підприємства (СГП „Запорізьке”, Філія «Кам’янсько-Дніпровський Райавтодор») і 2 приватних  - „Марса”, „Атей-охорона”.

Однак постає інша проблема – борги фізичних осіб – підприємців. Звісно, в суспільстві є негативні настрої щодо можливості ухилення від сплати соціального внеску, нівелювання значимості його сплати на подальші пенсійні права, розмови „мені не потрібна пенсія, собі на пенсію я вже заробив, навіщо сплачувати, пенсія і так буде”.

Але в даному випадку мова йде не про особисті бажання, а про законодавчо встановлений обов’язок. Конституцією України прямо передбачений обов’язок кожного громадянина сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. І спеціальним Законом, зокрема про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування визначається обов’язок приватних підприємців сплачувати внесок до солідарної системи зазначеного страхування, строки його сплати і розміри.

На обліку в управлінні перебуває 1424 фізичних особи – підприємця і близько тисячі з них активно здійснюють підприємницьку діяльність,  отримують прибуток. Разом з тим, зростання боргу по цій категорії платників, після граничних строків сплати, становить 383 798 грн., загальна заборгованість станом на 01.03.2013 – 264 906 грн. по 100 особам.

Це не просто цифри, не може бути забезпечення прав одних, без безумовного виконання обов’язків іншими. В солідарній системі соціального страхування працюючі утримують осіб, які вже втратили працездатність. Держава гарантує громадянам право на соціальний захист за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій.

З іншої сторони, незважаючи на свідомість, а керуючись лише скупими законодавчими нормами (правилами поведінки в певній ситуації) - будь яке порушення тягне за собою відповідальність (нарахування фінансових санкцій, заяви до суду в порядку адміністративного судочинства). Крім того, суми заборгованості так чи інакше, через певний проміжок часу, але будуть стягнуті. Механізм примусового стягнення коштів передбачений законодавчо, давно налагоджений і відпрацьований.

Звертаюсь до всіх громадян – підприємців району! Вирішивши займатися підприємницькою діяльністю, ви маєте усвідомлювати, що це діяльність на власний ризик і існують певні зобов’язання.

Сплата соціального внеску є визначеною, необхідною і неминучою. Найменшими економічними втратами для власної справи буде своєчасна, в повному обсязі сплата коштів, не чекаючи примусових заходів впливу, арешту рахунків, опису, арешту і реалізації майна, заборони виїзду за кордон, додаткових витрат (санкції, судові витрати, виконавчий збір тощо).

 Інформацію по розрахунках з бюджетом можна отримати особисто в управлінні Пенсійного фонду, за телефоном 2 37 13.

Начальник управління                                                                 О.А.Цигрик
Категорія: Доходи | Додав: UPFU (03.04.13)
Переглядів: 922
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2018