Четвер, 07.12.23, 2:25 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Персоніфікація

Подання звіту до Пенсійного фонду за 2010 рік приватними підприємцями без найманої праці

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, затвердженого Постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 № 26-1 фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування, самі за себе і за членів сім'ї, які беруть участь у провадженні підприємницької діяльності; особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю, пов'язаною з отриманням доходу безпосередньо від цієї діяльності, самі за себе формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт один раз на рік до 1 квітня року, наступного за звітним періодом. Базовим звітним періодом для них є календарний рік. Звіт подається за формою згідно з додатком 5 до цього Порядку.

Фізичні особи-суб’єкти підприємницької діяльності, що сплачують страхові внески із суми чистого доходу(прибутку), формують річний звіт за таблицею 1 Додатку 5. Приватні підприємці, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний або фіксований податок), звітуються за таблицею 2 Додатку 5. Особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт згідно з таблицею 3 Додатку 5.

Звіт складається з відповідних таблиць та титульного аркуша, який містить основні дані про страхувальника і перелік таблиць звіту. Навпроти тих таблиць, які не подаються до органів Пенсійного фонду, проставляються прочерки.

В управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі майже 800 підприємців повинні подати такий звіт. На даний час прозвітувало тільки 240 підприємців. Термін завершення прийому звітності закінчується 1 квітня 2011 року.

Також, необхідно розуміти, що неподання зазначеної звітності унеможливлює, в майбутньому, обрахунок страхового стажу при призначенні пенсії.

Тому, звертаємось до приватних підприємців, у тому числі тих, які в 2010 році обрали особливий спосіб оподаткування, фіксований чи єдиний податок, Вам, обов’язково, до 1 квітня 2011 року, потрібно подати звіт до Пенсійного фонду за місцем взяття на облік. При цьому звертаємось до Вас з проханням, не відкладати подання звіту на останні дні, для того, щоб уникнути черг в кінці березня, подавайте річний звіт вже зараз.

У випадку неподання або несвоєчасного подання звіту до підприємців будуть застосовані фінансові санкції в розмірі 170 грн.

Зразки заповнення звітності за 2010 рік, що подаються до органів Пенсійного фонду України фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності, розміщенні на сайті управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області. 

додаток 5_1

додаток 5_2

 

Начальник відділу персоніфікованого обліку,

інформаційних систем та мереж         Ретюнська І.Ф.

 

Категорія: Персоніфікація | Додав: UPFU (10.03.11)
Переглядів: 3791
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2023