Понеділок, 20.05.24, 11:50 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Доходи

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ! Нововведення в порядку сплати страхових внесків платниками спрощеної системи оподаткування

З першого липня 2010 року фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок) та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, зобов’язані відраховувати до Пенсійного фонду  страхові внески у розмірі не менше мінімального страхового внеску за кожну особу.

Пов’язано це з набранням чинності Законів України від 08.07.2010                           № 2461-VI "Про внесення змін до законів України "Про Державний бюджет України на 2010 рік” та "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

Кожний підприємець має право визначити самостійно суму внеску, при цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру страхового внеску, обчисленого від максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, оподатковуваного доходу (прибутку), загального оподатковуваного доходу, з якої сплачуються страхові внески.

Враховуючи розмір мінімальної заробітної плати у 2010 році суми місячної доплати вказаною категорією платників складають:Щомісячний розмір такого страхового внеску визначається як різниця між визначеним особою розміром  страхового внеску  та частиною відповідного податку, що спрямовується органами Держказначейства України до бюджету  Пенсійного фонду України.

Наприклад, особа сплачує єдиний податок за ставкою 200 грн., то з цієї суми до Пенсійного фонду перераховується 84 гривні (42%). Таким чином,  враховуючи розмір мінімальної заробітної плати з 1 липня (888 грн.), мінімальна місячна доплата складає 210,82 гривні. (294,82 грн. – 84,00 грн.), а максимальна місячна доплата – 4338,24 гривні (4422,24 грн. – 84 грн.).

Сплата  страхових внесків здійснюється у строки визначені  частиною шостою статті 20 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а саме щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:

          за липень-вересень 2010 року – до 20 жовтня 2010 року;

          за жовтень - грудень 2010 року – до 20 січня 2011 року.

Водночас звертаємо увагу на можливість сплати коштів помісячно „з метою зменшення фінансового навантаження на платника при сплаті внесків раз на квартал”. А от платникам, які не сплатять суми страхових внесків у розмірі не менше мінімального страхового внеску у встановлені терміни, буде направляться розрахунок сум, які підлягають сплаті за квартал з урахуванням частини сум єдиного або фіксованого податків разом з вимогою про їх сплату для узгодження. Протягом десяти робочих днів із дня одержання вимоги про сплату недоїмки страхувальник зобов’язаний сплатити зазначені у вимозі суми. У разі несплати узгодженої суми боргу, Пенсійний фонд подає вимогу до відділу державної виконавчої служби.

Суми страхових внесків, своєчасно не сплачені страхувальниками у визначені строки, уважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.

Сплата внесків платниками здійснюється на розрахунковий рахунок                         управління Пенсійного фонду України в Кам”янсько – Дніпровському районі               № 25608301001094, відкритий в ЗОУ ВАТ "Державний ощадний банк України”, МФО   № 313957, КОД ЄДРПОУ 20508568.

Звітність  до  управління Пенсійного фонду України в Кам”янсько – Дніпровському районі, зазначені особи зобов’язані подати до 1 квітня 2011 року за формою згідно з додатком 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 05.11.2009 № 26-1. 

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся за інформацією до відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Кам”янсько – Дніпровському районі або зателефонуйте за номером 2-37-13.

 

Заступник начальника управління –

начальник відділу обліку надходження платежів                                    Л.О.СухановаКатегорія: Доходи | Додав: UPFU (25.08.10)
Переглядів: 3068
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024