Четвер, 21.09.23, 11:01 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Статті » Адміністрація

День працівника соціальної сфери

Управління Пенсійного фонду України в Кам’янсько-Дніпровському районі опікується майже дванадцятьма тисячами громадян - пенсіонерами внаслідок віку та хвороби і дітьми, які втратили годувальників. В поточному році управлінням призначено більше 300 нових пенсій, проведено 926 поточних перерахунків, масові перерахунки в зв’язку з уточненням показників середньої заробітної плати, підвищенням прожиткового мінімуму, перерахунки працівникам льотно-випробувального складу, особам, звільненим з військової служби.

Сьогодні управління Пенсійного фонду здійснює не лише призначення і виплату 16,5 млн. грн. пенсій щомісячно, а й забезпечує стабільне функціонування Реєстру застрахованих осіб. Його максимальне і правильне наповнення запорука майбутнього пенсійного забезпечення громадян – і можливості призначення пенсії, і її розміру.

Діяльність управління постійно вдосконалюється, застосовуються нові форми прийому і обслуговування громадян, постійно покращується їх якість. В управлінні відсутні випадкові люди, кожен із спеціалістів робить все залежне від нього, намагається допомогти кожному відвідувачу, поговорити, знайти вихід із найскрутніших ситуацій. Кожен з нас з честю відносить себе до соціального працівника.

Професія соціального працівника з’явилась в Україні не так давно – лише 15 років тому, однак для багатьох українців люди цього фаху вже стали близькими. Соціальні працівники, а серед них і спеціалісти Пенсійного фонду щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей – сиріт, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, саме представники соціальних служб чи не найгостріше відчувають градус напруги у суспільстві і чи не найчастіше стикаються з невдоволеними та ображеними.

З нагоди свята – Дня працівника соціальної сфери хочу привітати працівників колективу управління Пенсійного фонду, колег з інших соціальних служб, всіх хто працею і душею має відношення  до значущої справи соціального забезпечення, соціального обслуговування!

Високе почуття обов’язку, щедрість душі і небайдужість – саме ті властивості, що ви проявляєте в повсякденній роботі. Із святкової нагоди бажаю всім міцного здоров’я, щастя, натхнення на добрі справи і здійснення самих сміливих задумів. Миру і добра вам і вашим сім’ям!

 

 

З повагою,

начальник управління

Пенсійного фонду України в

Кам’янсько-Дніпровському районі

О.Цигрик

 

Категорія: Адміністрація | Додав: UPFU (28.10.15)
Переглядів: 1397
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2023