Середа, 19.06.24, 9:17 AM
Енергодарське об'єднане управління Пенсійного фонду Украї...
Вітаю ВасГость | RSS
Шановні страхувальники!         О(П)
Меню сайту
Статті управління
[30.01.17]
[Адміністрація]

Звіт про підсумки роботи управління Пенсійного фонду на території Кам’янсько-Дніпровського району 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Плану заходів щодо своєчасного виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків 
[13.01.17]
[Адміністрація]

Про стан роботи зі зверненнями громадян за 2016 рік 
[12.01.17]
[Адміністрація]

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ! 
[22.12.16]
[Пенсійне забезпечення]

Про пенсії державних службовців… 
[07.11.16]
[Адміністрація]

Працюють з людьми і для людей… 
[06.07.16]
[Доходи]

До уваги страхувальників: внесено зміни до Порядку формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

майский перерасчет пенсий 
[31.05.16]
[Пенсійне забезпечення]

До уваги внутрішньо переміщених осіб 
[29.04.16]
[Адміністрація]

Про підсумки роботи Кам’янсько – Дніпровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України за січень – березень 2016 
stat ukoz
Головна » Файли » updates

Пакет оновлення 8.89.000
[ · Викачати з серверу Best-zvit (9.93 Мб) ] 05.06.10, 9:06 AM

ЗМІНИ У ОНОВЛЕННІ 8.89!

ЗАУВАЖЕННЯ!
У цьому оновленні відключені функції послуги Спецоператора (за технічними причинами з боку Спецоператора) - за замовчанням "галочкою” відмічений пункт: Сервіс/Параметри системи/Додатково/Тимчасово не використовувати Спецоператор.
Всі користувачі системи Бест-Звіт Плюс переводяться у режим відправки звітності напряму на шлюзи контролюючих органів.

ДОРОБКИ ФУНКЦІОНАЛУ ПРОГРАМИ

Модуль "ЩОМІСЯЧНА ПЕРСОНІФІКАЦІЯ”

ТАБЛИЦЯ 7 - НОВИЙ ТИП НАРАХУВАНЬ 9 (Донарахування заробітної плати за січень-квітень 2010 року).
Тип нарахувань 9 призначений для донарахування з/п до мінімальної згідно з прийнятим Держбюджетом України.

В модулі додані проекти нормативних матеріалів ПФУ про введення цього коду - Щомісячна персоніфікація/Довідка/Донарахування мінімальної з/п.
(сам проект листа ПФУ з назвою "pfu_9code.doc” міститься у каталозі Help програми, в ньому є приклад заповнення Таблиць 6 та 7, слідкуйте за появою офіційного листа ПФУ на його сайті http://www.pfu.gov.ua ).

1. У зв’язку з прийняттям Закону України «Про Державний бюджет на 2010 рік» у Таблицю 7 Дод.4 додана можливість внесення донарахувань на мінімальну заробітну плату за січень - квітень 2010 року. Такі донарахування вносяться під ТИПОМ 9 "Донарахування заробітної плати за січень-квітень 2010 року”. Донарахування сум з типом 9 за січень-квітень вносяться окремими рядками на кожну застраховану особу.
2. В колонці "Тип нарахувань” підключений довідник для вибору типу нарахувань. Вносити тип нарахувань у цій колонці можна також вручну із клавіатури.
3. Для нового типу нарахувань 9 у цій таблиці ЗАПОВНЮЮТЬСЯ суми донарахувань у:
- гр. 12 "Суми нарахувань заробітку / доходу за відповідний місяць”
- та гр. 13 "Сума нарахувань заробітку/доходу, у межах максимальної величини, на яку нараховуються страхові внески”;
- даний код дозволяє вносити за період січень-квітень 2010 року як додатні (з +) так і від’ємні значення.
НЕ ЗАПОВНЮЄТЬСЯ гр. 14 гр. "Сума страхових внесків за відповідний місяць (із заробітку/ доходу) 1-5% **” - ВНЕСКИ для типу нарахувань 9 відображаються в гр. 12 Таблиці 6 "Сума страхових внесків за звітний місяць (із заробітку/ доходу) 1-5% **”.
ТАБЛИЦЯ 1
4. Зазначені суми заробітної плати та нарахованих страхових внесків відображаються у рядках 1, 2, 4 та 3, 5, 8 розділу І таблиці 1 за звітний місяць, в якому проведено нарахування зазначених сум:
- в рядок 1 таб.1 включаються суми з гр. 12. «Сума нарахувань заробітку/доходу за відповідний місяць» Таблиці 7 з типом нарахувань 9.
- в рядок 2 (2.1, 2.2 та 2.3 відповідно до коду ЗО) включаються суми з гр. 13. «Сума нарахувань заробітку/доходу, у межах максимальної величини, на яку нараховуються страхові внески» Таблиці 7 з типом нарахувань 9.
!!! Якщо для таблиці 1 включений автоматичний розрахунок, дані у ці рядки будуть внесені автоматично.

5. В попередніх версіях програми (з 8.87.003) у Таблиці 1 був відключений контроль на автоматичне заповнення рядків 6 та 7.
Це було виконано за рекомендацією ПФУ на виконання Листа ПФУ від 30.03.2010 № 5275/03-30.
!!!! АЛЕ для користувачів програми створено інформаційне нагадування (попередження) про внесення даних у ці рядки у випадку, якщо в таблиці 7 існують записи з типом нарахувань 4 та 5 за попередні періоди.
Таке попередження з’явиться після перевірки таблиці 1 (F4) внизу вікна та буде виділене червоним кольором.
В цьому попередженні нагадується про наявність в Таблиці 7 сум виплат та донарахованих на ці виплати внесків, які потрібно самостійно вписати у вказані у попередженні рядки.

6. ДОВІДНИКИ.
- У бюджетні довідники внесені зміни відповідно до прийнятого бюджету України на 2010 рік та Наказу МФУ від 14.05.2010 № 258.
- Відкрито на редагування довідник "Код відомчої класифікації (КВК) для місцевих бюджетів” у зв’язку з тим, що один і той же код на різних рівнях місцевого бюджету може мати різні назви.

7. Реалізована нова функція підключення до мережі Інтернет з використанням мобільного телефону (поки що тільки Nokia). Всі необхідні налаштування виконуються в автоматичному режимі, без участі користувача. На поточну версію функція випущена в тестовому режимі. В наступному оновленні буде додана детальна інструкція.
Створення та підпис звітів у програмі виконуються за звичайною процедурою, користувач повинен раніше отримати ключі ЕЦП та заключити договір із звітним органом (ПФУ та ДПА).
Коротка процедура настроювання та відправлення звітності:
7.1. Потрібно мати:
- телефон NOKIA (повинен підтримувати технологію GPRS/(або EDGE);
- комп’ютер із встановленою програмою БЕСТ ЗВІТ ПЛЮС версія 8.89;
- з’єднувальний кабель для підключення мобільного телефону до вашого комп’ютера (дата кабель).
- поштову скриньку на одному з поштових серверів, через яку відправлятимуться звіти.
- у меню "Ел.пошта/Настроювання пошти/Додання поштового з’єднання” потрібно внести настроювання для цієї поштової скриньки.
7.2. Запустити програму. В меню Сервіс/Параметри системи/Додатково - встановити "галочку” у полі "З’єднання з Інтернет за допомогою моб. телефону (Nokia)”.
7.3. Під’єднати включений мобільний телефон до USB порту комп’ютера за допомогою дата кабелю. В телефоні на пропозицію "Вибрати режим” - обрати режим "Nokia”.
7.4. ОС Windows повинна "розпізнати” телефон, на панелі Пуск біля годинника з’явиться піктограма та запис типу "Знайдено нове устаткування….”. Потім відкривається майстер встановлення нового устаткування, потрібно відмінити цю дію, тому що телефон використовується тільки як модем.
7.5. Перейти в меню Ел. пошта/Журнал передачі звітів /Пошта/Прийняти та обробити повідомлення.
7.6. Після цього запускаються всі автоматичні настроювання - встановлюється драйвер телефону та перевіряється можливість використання його як модема. Весь процес настроювання доступу до Інтернет відображається у окремому вікні з назвою "З’єднання з мережею Інтернет”.
7.7. Якщо результат перевірки модему успішний і драйвер встановлений, потрібно натиснути на кнопку "Пошук телефону” в цьому вікні - автоматично запускається процес підключення до мережі Інтернет - виконується телефонний дзвінок до Вашого мобільного оператора, створюється з’єднання з Інтернет з назвою ZVIT. Далі перевіряється - чи включена послуга доступу до Інтернет через GPRS/ (EDGE) у Вашому телефоні, якщо ні - то відповідним повідомленням буде запропоновано її включити. Після згоди перевіряється стан рахунку.
7.8. Всі параметри з’єднання з Інтернет, які виконані при настроюванні модему, будуть показані у вікні "З’єднання з мережею Інтернет” та автоматично зберігаються у новому створеному з’єднанні по віддаленому доступу з назвою ZVIT (див. меню ПУСК/Подключение/Отобразить все подключения).
7.9. Якщо з’єднання з Інтернет відбулося, у вікні про це буду повідомлено. Також у треї (на панелі Пуск біля годинника) з’явиться піктограма підключення. Далі із програми можна перевірити настроювання поштової скриньки (меню Ел.пошта/Настроювання пошти) та відправляти звіти.
- У Реєстрі документів виділити звіт та обрати відправлення електноою поштою.
- Запускається процес підпису та шифрування, по закінченні якого звіт відправляється (тобто, процедура звичайна).
- Через деякий час потрібно перевірити пошту для отримання квитанцій на відправлений звіт.
7.10. Оскільки з’єднання з інтернетом через мобільний телефон залежить від багатьох факторів (GPRS покриття місцевості, швидкості модему…),
відправлення звітів таким способом може зайняти деякий час.
7.11. Закінчивши передачу/прийом пошти, потрібно від’єднатися від мережі Інтернет, обравши таку функцію у вікні "З’єднання з мережею Інтернет”.
- настроєне з’єднання видаляється, але при наступному виклику функції - активується із всіма збереженими настроюваннями.

Категорія: updates | Додав: UPFU
Переглядів: 4337 | Завантажень: 36507 | Рейтинг: 4.5/4 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
календар
facebook.com
WEB - портал
SKYPE
Зателефонуй на SKYPE до управління kdnpfu12
Copyright K-Dnipr UPFU © 2024